Citroën Berlingo
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 10.2021 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 79 788 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Kaubik, 3 ust, 3 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 1.5, 75 kW | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| Garantii | 13.10.2027/150000 km | ||||||
| VIN | VR7EFYHYCMJ813925 | ||||||
| Reg. nr. | 968JDX | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.10.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Veojõukontroll
- Immobilisaator
- Pidurdusjõukontroll
Mugavus
- Elektrilise soojendusega esiklaas
- Kliimaseade: konditsioneer
- Välispeeglid: elektrilised
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimisandurid: taga
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Istmesoojendused
- Elektrilised akende tõstukid
- Välistemperatuuri näidik
- Kesklukustus: puldiga
Sisustus
- Jalamatid: kumm
- Topsihoidjad
- Tekstiilpolster
Multimeedia
- Käed vabad süsteem: bluetooth
- Autokompuuter
- Stereo: originaal, usb pesa
- Kõlarid
Tuled
- Tulede korrektor
Rehvid ja veljed
- Ilukilbid
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Suverehvid
- Talverehvid
Muu
- Veokonks
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 1.5 l |
| Kubatuur: | 1499 cm³ |
| Võimsus: | 75 kW |
| Keskmine: | 5.6 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 148 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Kaubik |
| Istekohti: | 3 tk |
| Uksi: | 3 tk |
| Pikkus: | 4753 mm |
| Laius: | 1848 mm |
| Kõrgus: | 1880 mm |
| Sõiduki kategooria: | N1 |
| Sõiduki tüüp: | Kaubik |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1568 kg |
| Täismass: | 2370 kg |
| Kandevõime: | 802 kg |
| Autorongi mass: | 3370 kg |
| Haagis piduritega: | 1000 kg |
| Haagis piduriteta: | 740 kg |
| Teljevahe: | 2975 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Tehasegarantii kuni 13.10.2027a.
* Vahetuse võimalus* Teostatud müügieelne ettevalmistus
* Sõidukil on kehtiv tehasegarantii kuni 13.10.2027a. / 150 000 km
Eesti Liikluskindlustuse Fondi www.lkf.ee andmetele ei ole sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Rohkem pilte, дополнителные фотографии, more photos - www.mobileautokeskus.ee.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 50 €
Registreerimistasu: 466 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.