BMW 523
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 04.1997 · Prantsusmaa |
| Keretüüp | Sedaan, 4 ust, 5 kohta |
| Kütus | Bensiin |
| Mootor | 2.5, 125 kW |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Tagavedu |
| Tehnoülevaatus | 31.03.2026 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 2.5 l |
| Kubatuur: | 2494 cm³ |
| Võimsus: | 125 kW |
Kere ja istekohad
| Värv: | Roheline |
| Keretüüp: | Sedaan |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4876 mm |
| Laius: | 1800 mm |
| Kõrgus: | 1435 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1525 kg |
| Täismass: | 1985 kg |
| Kandevõime: | 460 kg |
| Haagis piduritega: | 1900 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2830 mm |
| Sildade arv: | 2 |