GAZelle
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 11.2021 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 27 717 km | ||||||
| Varustustase | NN E6 NN | ||||||
| Keretüüp | Kaubik, 2 ust, 3 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.0, 100 kW | ||||||
| Veoskeem | Tagavedu | ||||||
| VIN | X96A21R32M2847426 | ||||||
| Reg. nr. | 517NSP | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.11.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- ABS pidurid
Mugavus
- 12V pistikupesa
- Kliimaseade: konditsioneer
- Käetugi ees
Sisustus
- Jalamatid: kumm
- Topsihoidjad: ees
- Tekstiilpolster
Multimeedia
- Ekraan: ees
- Stereo: originaal
- Kõlarid
Tuled
- Tulede korrektor
Muu
- Kaubakinnituse konksud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1968 cm³ |
| Võimsus: | 100 kW |
| CO₂ emissioon: | 348 g/km |
| Tippkiirus: | 130 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Kaubik |
| Istekohti: | 3 tk |
| Uksi: | 2 tk |
| Pikkus: | 6450 mm |
| Laius: | 2160 mm |
| Kõrgus: | 3070 mm |
| Sõiduki kategooria: | N1 |
| Sõiduki tüüp: | Kaubik |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2750 kg |
| Täismass: | 3500 kg |
| Kandevõime: | 750 kg |
| Autorongi mass: | 6000 kg |
| Haagis piduritega: | 2500 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 3745 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Avariilisuse info:Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee on antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumites. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 555 €
Registreerimistasu: 3356 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
|
Kermo Vahejõe
Kasutatud autode müügispetsialist
+37255537*** Näita
|
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.