Mercedes-Benz C 220 CDI T Avantgarde
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 11.2004 · Saksamaa | ||||||
| Läbisõit | 281 000 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.1, 110 kW 646963 | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Tagavedu | ||||||
| VIN | WDB2032081F655624 | ||||||
| Reg. nr. | 469GPZ | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.05.2027 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- ISOFIX lasteistme kinnitus: taga
- Lapselukk
- ABS pidurid
- Veojõukontroll
- Immobilisaator
Mugavus
- 12V pistikupesa
- Katuseluuk: klaasist, elektriline
- Kliimaseade: 2 tsooni, kliimaautomaatik
- Tahavaatepeegel
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimisandurid: ees, taga
- Follow Me Home’i funktsiooniga esituled
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus, sügavus
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega
- Istmesoojendused: ees
- Käetugi ees: laekaga
- Käetugi taga
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides
- Kohtvalgustid
- Katusereelingud
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kesklukustus: puldiga
- Aknapesuvedeliku taseme näidik
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Topsihoidjad
- Poolnahkpolster
Multimeedia
- Ekraan: ees
- Navigatsiooniseade
- Autokompuuter
- CD mängija: boks
Tuled
- Kurvituled
- Udutuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Tulede korrektor
Rehvid ja veljed
- Varuratas
- Valuveljed
Muu
- Veokonks
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.1 l |
| Kubatuur: | 2148 cm³ |
| Võimsus: | 110 kW |
| Maanteel: | 4 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 190 g/km |
| Tippkiirus: | 212 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4620 mm |
| Laius: | 1800 mm |
| Kõrgus: | 1500 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1595 kg |
| Täismass: | 2095 kg |
| Kandevõime: | 500 kg |
| Haagis piduritega: | 1500 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2715 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Äsja saabunudTeostatud hooldus ja vajaminevad remonttööd.
Saksas teostatud hiljuti 4xpidurid, turbo remont.
Igati väärt auto igapäevaseks kulgemiseks.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 50 €
Registreerimistasu: 355 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.