Nissan Navara
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 10.2017 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 181 000 km | ||||||
| Keretüüp | 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.3, 140 kW YS23 | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | VSKCTND23U0043467 | ||||||
| Reg. nr. | 609BGX | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.09.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus: ees, taga
- ISOFIX lasteistme kinnitus: taga
- Lapselukk
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Automaatne pidurdussüsteem
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Veojõukontroll
- Immobilisaator
- Pidurid
- Signalisatsioon: kaldeanduriga, mahuanduriga
- Pidurdusjõukontroll
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
Mugavus
- 12V pistikupesa
- USB
- Võtmeta avamine ja sulgemine: appist
- Võtmeta käivitus: appist
- Kaugkäivitus: appist
- Seisuküte (eelsoendus): mootori, salongi, appist juhitav
- Kliimaseade: 2 tsooni, kliimaautomaatik
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega, kokkuklapitavad
- Tahavaatepeegel
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimiskaamera: ees, taga, 360
- Parkimisandurid: ees, taga, 360
- Digitaalne näidikutepaneel
- Reguleeritav roolisammas
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
- Istmesoojendused
- Käetugi ees
- Elektrilised akende tõstukid
- Peeglid päikesesirmides
- Kohtvalgustid
- Katusereelingud
- Välistemperatuuri näidik
- Pardakaamera
- Kesklukustus: puldiga
- Aknapesuvedeliku taseme näidik
- Salongi lisasoojendus
- Tagaklaasi soojendus
- Talvepakett
Sisustus
- Jalamatid: tekstiil
- Topsihoidjad
- Nahkpolster
Multimeedia
- Ekraan
- Navigatsiooniseade
- Käed vabad süsteem
- DAB raadio
- Stereo: originaal, usb pesa, aux sisend
- Kõlarid: 6 tk
- Bluetooth
Tuled
- Päevatuled: led
- Udutuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Tulede korrektor
- Esitulede pesurid
Rehvid ja veljed
- Varuratas
- Talverehvid: naastrehvid
- Kaasa suverehvid
- Kaasa valuveljed
Muu
- Veokonks
- Astmelauad
- Reisiarvesti
- Esi- ja tagarataste porikummid
- Lisaks paigaltatud Starline alarm täielikku appist juhtimisega, uste avamine/lukustus, kaug käävitus
- Uus akku jaanuar 2026
- Uued suve rehvid
- Olnud ühe inimese kasutuses 90% ajast töö autona ja põhiliselt linna sõidus
- Masinal on kulumis jälgi
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.3 l |
| Kubatuur: | 2298 cm³ |
| Võimsus: | 140 kW |
| Kütusekulu linnas: | 8.7 l/100 km |
| Maanteel: | 5.9 l/100 km |
| Keskmine: | 6.9 l/100 km |
| Kütusepaagi maht: | 65 l |
| CO₂ emissioon: | 183 g/km |
| Tippkiirus: | 180 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Pruun |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 5378 mm |
| Laius: | 1850 mm |
| Kõrgus: | 1840 mm |
| Sõiduki kategooria: | N1G |
| Sõiduki tüüp: | Kaubik |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2217 kg |
| Täismass: | 3035 kg |
| Kandevõime: | 818 kg |
| Haagis piduritega: | 3500 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 3150 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 118 €
Registreerimistasu: 742 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.