MINI Clubman
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 11.2016 · Taani | ||||||
| Läbisõit | 96 123 km | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.0, 110 kW B47C20A | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | WMWLR9108H2D46061 | ||||||
| Reg. nr. | 800BXN | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.04.2027 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- Turvavööde eelpingutid
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus: ees, taga
- Lapselukk
- ABS pidurid
- Äkkpidurdustuled
- Automaatne pidurdussüsteem
- Automaatsed ohutuled
- Veojõukontroll
- Vargusvastased turvapoldid/mutrid
- Signalisatsioon
Mugavus
- 12V pistikupesa
- USB
- Võtmeta käivitus
- Välispeeglid: soojendusega
- Tahavaatepeegel
- Püsikiiruse hoidja
- Digitaalne näidikutepaneel
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus, sügavus
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega
- Istmesoojendused: ees
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Comfort istmed
- Käetugi ees: laekaga
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Toonitud klaasid
- Kohtvalgustid
- Start-stopp süsteem
- Välistemperatuuri näidik
- Kohandatav meeleoluvalgustus
- Kesklukustus: puldiga
- Aknapesuvedeliku taseme näidik
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Jalamatid: kumm
- Topsihoidjad: ees
- Käigukanginupp: nahkkattega
- Armatuurlaud
- Keskkonsool
- Tekstiilpolster
Multimeedia
- Käed vabad süsteem
- Autokompuuter
Tuled
- Suunatuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Tulede korrektor
Rehvid ja veljed
- Suverehvid
- Valuveljed
Muu
- Veokonks
- Pagasikate
- Reisiarvesti
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1995 cm³ |
| Võimsus: | 110 kW |
| Kütusekulu linnas: | 4.8 l/100 km |
| Maanteel: | 3.7 l/100 km |
| Keskmine: | 4.1 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 109 g/km |
| Heitmenorm: | Euro 6 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4253 mm |
| Laius: | 1800 mm |
| Kõrgus: | 1441 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1430 kg |
| Täismass: | 1910 kg |
| Kandevõime: | 480 kg |
| Haagis piduritega: | 1300 kg |
| Haagis piduriteta: | 695 kg |
| Teljevahe: | 2670 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Autole on värskelt tehtud hooldus, puudub adblue. Ei vaja lisainvesteeringuid.Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 76 €
Registreerimistasu: 341 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.