BMW R 1200 R
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 06.2008 · Belgia | ||||||
| Läbisõit | 37 929 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Klassikaline mootorratas, 2 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.2, 80 kW BMW-12 2E F | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Tagavedu | ||||||
| VIN | WB10378067ZS19052 | ||||||
| Reg. nr. | NR72 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.03.2027 | ||||||
Varustus
Tuled
- Lisatuled
Rehvid ja veljed
- Suverehvid
- Valuveljed
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.2 l |
| Kubatuur: | 1170 cm³ |
| Võimsus: | 80 kW |
| Tippkiirus: | 215 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 3 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Klassikaline mootorratas |
| Istekohti: | 2 tk |
| Pikkus: | 2145 mm |
| Laius: | 845 mm |
| Kõrgus: | 1160 mm |
| Sõiduki kategooria: | L3e |
| Sõiduki tüüp: | Mototehnika |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 223 kg |
| Täismass: | 450 kg |
| Kandevõime: | 227 kg |
| Teljevahe: | 1495 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Hooldatud ,heas seisukorras,värske ülevaatus,istu ja sõida.Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.