Mazda CX-5
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 12.2018 · Rootsi | ||||||
| Läbisõit | 144 700 km | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 2.5, 143 kW PY | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | JMZKFGWMA00784405 | ||||||
| Reg. nr. | 323TXK | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.12.2027 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- Turvavööde eelpingutid
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus: ees, taga
- Tagaistuja meeldetuletussüsteem
- Lapselukk
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Automaatne paigalseismise funktsioon
- Automaatne pidurdussüsteem
- Automaatsed ohutuled
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Tagant ristsuunas läheneva sõiduki hoiatus
- Eest ristsuunas läheneva sõiduki hoiatus
- Pimenurga hoiatus
- Liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
Mugavus
- USB
- Võtmeta käivitus
- Pagasiruumiluuk elektriliselt avatav/suletav: puldist
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Püsikiiruse hoidja: adaptiivne
- Parkimiskaamera: 360
- Parkimisandurid: ees, taga
- Digitaalne näidikutepaneel
- Info kuvamine esiklaasile
- Reguleeritav roolisammas
- Rool: soojendusega
- Elektriliselt reguleeritavad istmed: mäluga, ees
- Istmesoojendused: ees, taga
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees: laekaga
- Käetugi taga: laekaga
- Elektrilised akende tõstukid
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides: valgustusega
- Start-stopp süsteem
- Vihmaandur
- Aknapesuvedeliku taseme näidik
Sisustus
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid: kumm, tekstiil
- Topsihoidjad: ees, külgedel, taga
- Käigukanginupp: nahkkattega
- Nahkpolster: beež
Multimeedia
- Käed vabad süsteem
- DAB raadio
- Subwoofer
- CD mängija
- Bluetooth
Tuled
- Päevatuled: led
- Kurvituled
- Udutuled
- Suunatuled
- Tagumised tuled: led
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Kaugtulede ümberlülitamise assistent
- Esitulede pesurid
Rehvid ja veljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Talverehvid: naastrehvid
- Kaasa suverehvid
Muu
- Müüa väga hea varustusega heleda nahksisuga neliveoline auto.
- Kaasa tuttuued suverehvid (Hankook).
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 2.5 l |
| Kubatuur: | 2488 cm³ |
| Võimsus: | 143 kW |
| Kütusekulu linnas: | 8.8 l/100 km |
| Maanteel: | 6.3 l/100 km |
| Keskmine: | 7.2 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 192 g/km |
| Tippkiirus: | 195 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4550 mm |
| Laius: | 1840 mm |
| Kõrgus: | 1680 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1720 kg |
| Täismass: | 2140 kg |
| Kandevõime: | 420 kg |
| Haagis piduritega: | 2000 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2700 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 277 €
Registreerimistasu: 1034 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Mazda CX-5
2018, 105 000 km
18 990 €
214 €/kuus
Subaru Forester
2019, 142 845 km
17 299 €
195 €/kuus
Subaru Forester
2018, 214 000 km
17 580 €
208 €/kuus
BMW 428
2016, 155 300 km
17 900 €
212 €/kuus
Kia Sportage
2020, 108 952 km
17 900 €
192 €/kuus
Volkswagen Tiguan
2017, 118 357 km
17 900 €
205 €/kuus