BMW 320
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 10.2012 · Prantsusmaa | ||||||
| Läbisõit | 310 078 km | ||||||
| Varustustase | Modern + | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.0, 135 kW N47D20C | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Tagavedu | ||||||
| VIN | WBA3K31090F655422 | ||||||
| Reg. nr. | 016XVX | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.10.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- Turvavööde eelpingutid
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus: ees
- ISOFIX lasteistme kinnitus: taga
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Automaatsed ohutuled
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Veojõukontroll
- Immobilisaator
- Vargusvastased turvapoldid/mutrid
- Signalisatsioon
- Pidurdusjõukontroll
Mugavus
- Panoraamkatus: avatav, elektrilise rulooga
- Jahutusega kindalaegas: ees
- 12V pistikupesa
- USB
- Katuseluuk: elektriline
- Võtmeta avamine ja sulgemine
- Pagasiruumiluuk elektriliselt avatav/suletav: jala viipega, puldist
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega
- Tahavaatepeegel: isetumenev
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimisandurid: taga
- Reguleeritav roolisammas
- Rool: sportrool
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees: laekaga
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Rulookardin tagaaknal
- Uste sisevalgustus
- Kohtvalgustid
- Start-stopp süsteem
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kohandatav meeleoluvalgustus
- Kesklukustus: puldiga
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid: kumm
- Pagasiruumi matt: kumm
- Topsihoidjad: ees
- Käsipidurikang: nahkkattega
- Laepolster: hele
- Poolnahkpolster
- Valgustuspakett
Multimeedia
- Ekraan: ees, puutetundlik
- Apple CarPlay: juhtmevaba
- Android Auto: juhtmevaba
- Navigatsiooniseade: kaardiga
- Käed vabad süsteem
- Autokompuuter
- Stereo: aux sisend
- Kõlarid
- Subwoofer
- CD mängija
- Bluetooth
Tuled
- Udutuled
- Tagumised tuled: led
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Tulede korrektor: automaatne
- Esitulede pesurid
Rehvid ja veljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Suverehvid
- Valuveljed
- Kaasa talverehvid: naastrehvid
Muu
- Karterikaitse
- Pagasikate
- Pagasi võrk pakiruumis
- Salongi ja pakiruumi eraldusvõrk
- Kaubakinnituse konksud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1995 cm³ |
| Võimsus: | 135 kW |
| Kütusekulu linnas: | 5.7 l/100 km |
| Maanteel: | 4.1 l/100 km |
| Keskmine: | 4.7 l/100 km |
| Kütusepaagi maht: | 63 l |
| CO₂ emissioon: | 124 g/km |
| Kiirendus 0-100 km/h: | 6.9 s |
| Tippkiirus: | 226 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 5 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4624 mm |
| Laius: | 1811 mm |
| Kõrgus: | 1429 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1575 kg |
| Täismass: | 2050 kg |
| Kandevõime: | 475 kg |
| Haagis piduritega: | 1600 kg |
| Haagis piduriteta: | 745 kg |
| Teljevahe: | 2810 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
BMW 320D Efficient Dynamics 135kW
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 81 €
Registreerimistasu: 292 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.