Ford Tourneo Custom
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 09.2017 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 234 000 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | 5 ust, 8 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.0, 125 kW YNFS | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | WF03XXTTG3HG39331 | ||||||
| Reg. nr. | 735BVK | ||||||
| Tehnoülevaatus | 28.02.2027 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad: juhi ja kõrvalistuja vaheline turvapadi, kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- Külgmised turvakardinad
- ISOFIX lasteistme kinnitus: taga
- Lapselukk
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Veojõukontroll
- Liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- Juhi väsimuse tuvastamise süsteem
- Immobilisaator
- Signalisatsioon: kaldeanduriga, mahuanduriga
- Pidurdusjõukontroll
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
- Mägipidur
Mugavus
- Elektrilise soojendusega esiklaas
- 220V pistikupesa: ees
- 12V pistikupesa: 3 tk
- USB: 1 tk
- Seisuküte (eelsoendus): mootori, salongi
- Kliimaseade: konditsioneer
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega, kokkuklapitavad
- Tahavaatepeegel: isetumenev
- Püsikiiruse hoidja: adaptiivne
- Parkimiskaamera: taga
- Parkimisandurid: ees, taga
- Follow Me Home’i funktsiooniga esituled
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus, sügavus
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega
- Elektriliselt reguleeritavad istmed: ees
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
- Istmesoojendused: ees
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Comfort istmed: ees, taga
- Käetugi ees: reguleeritav
- Elektrilised akende tõstukid: ees
- Peeglid päikesesirmides: valgustusega
- Rulookardinad ustel
- Kohtvalgustid
- Start-stopp süsteem
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Pardakaamera
- Kesklukustus: puldiga
- Salongi lisasoojendus
- Tagaklaasi soojendus
- Talvepakett
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Jalamatid: kumm
- Sahtlid esiistmete all
- Topsihoidjad: ees, külgedel, taga
- Käigukanginupp: nahkkattega
- Käsipidurikang
- Armatuurlaud
- Keskkonsool
- Laepolster: hele, tekstiil
- Nahkpolster: beež
Multimeedia
- Ekraan: ees, puutetundlik
- Apple CarPlay: juhtmevaba
- Android Auto: juhtmevaba
- Navigatsiooniseade: kaardiga
- Käed vabad süsteem
- GSM antenn
- Autokompuuter
- Autotelefon
- Stereo
- Helivõimendi
- Kõlarid: 11 tk
- Subwoofer
- Bluetooth
- Elektriline antenn
Tuled
- Päevatuled
- Kurvituled
- Udutuled
- Suunatuled
- Tagumised tuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Kaugtulede ümberlülitamise assistent
Rehvid ja veljed
- Suverehvid
- Valuveljed
- Kaasa talverehvid: naastrehvid
Muu
- Veokonks
- Astmelauad
- Kaubakinnituse konksud
- Esi- ja tagarataste porikummid
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1995 cm³ |
| Võimsus: | 125 kW |
| Kütusekulu linnas: | 7.6 l/100 km |
| Maanteel: | 6.4 l/100 km |
| Keskmine: | 7 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 181 g/km |
| Tippkiirus: | 170 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Istekohti: | 8 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 5339 mm |
| Laius: | 2032 mm |
| Kõrgus: | 1976 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2407 kg |
| Täismass: | 3140 kg |
| Kandevõime: | 733 kg |
| Haagis piduritega: | 1100 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 3300 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Väga heas korras ruumikas auto
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 113 €
Registreerimistasu: 718 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Ford Tourneo Custom
2013, 354 400 km
10 999 €
134 €/kuus
Ford Tourneo Custom
2016, 166 500 km
15 500 €
173 €/kuus
Ford Tourneo Custom
2014, 162 000 km
17 000 €
206 €/kuus
Ford Tourneo Custom
2016, 166 200 km
19 400 €
214 €/kuus
Ford Transit Custom
2016, 227 000 km
17 150 €
203 €/kuus
Ford Transit Custom
2015, 199 000 km
18 250 €
216 €/kuus