Toyota Proace
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 02.2018 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 97 815 km | ||||||
| Keretüüp | Kaubik, Panelvan, 4 ust, 3 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 1.6, 85 kW | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | YARVBBHXHGZ107286 | ||||||
| Reg. nr. | 656MRR | ||||||
| Tehnoülevaatus | 28.02.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Veojõukontroll
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
- Pidurdusjõukontroll
Mugavus
- 12V pistikupesa
- Kliimaseade: konditsioneer
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega
- Püsikiiruse hoidja
- Reguleeritav roolisammas: sügavus
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Käetugi ees
- Elektrilised akende tõstukid: ees
- Kohtvalgustid
- Start-stopp süsteem
- Välistemperatuuri näidik
- Kesklukustus: puldiga
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Jalamatid: kumm
- Topsihoidjad: ees
- Poolnahkpolster
Multimeedia
- Autokompuuter
- Stereo: originaal, usb pesa
- Bluetooth
Tuled
- Udutuled
Rehvid ja veljed
- Ilukilbid
- Suverehvid
- Talverehvid
Muu
- Veokonks
- Toyota relax garantii 10A
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 1.6 l |
| Kubatuur: | 1560 cm³ |
| Võimsus: | 85 kW |
| Kütusekulu linnas: | 5.6 l/100 km |
| Maanteel: | 5 l/100 km |
| Keskmine: | 5.2 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 137 g/km |
| Tippkiirus: | 160 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Kaubik |
| Istekohti: | 3 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4959 mm |
| Laius: | 1920 mm |
| Kõrgus: | 1910 mm |
| Sõiduki kategooria: | N1 |
| Sõiduki tüüp: | Kaubik |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1740 kg |
| Täismass: | 2660 kg |
| Kandevõime: | 920 kg |
| Autorongi mass: | 4060 kg |
| Haagis piduritega: | 1800 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 3275 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Avariilisuse info:Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 50 €
Registreerimistasu: 410 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Toyota Proace
2018, 189 223 km
13 020 €
146 €/kuus
Toyota Proace
2018, 122 794 km
13 990 €
150 €/kuus
Ford Transit Custom
2017, 138 100 km
13 850 €
159 €/kuus
Ford Transit Custom
2016, 139 500 km
13 850 €
149 €/kuus
Renault Trafic
2020, 117 556 km
13 990 €
160 €/kuus
Opel Vivaro
2018, 127 000 km
14 200 €
163 €/kuus