Škoda Superb
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 03.2021 · Rootsi | ||||||
| Läbisõit | Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Pistikhübriid (bensiin/elekter) | ||||||
| Mootor | 1.4, 115 kW DGE | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | TMBJW9NPXM7049328 | ||||||
| Reg. nr. | 752SBL | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.03.2027 | ||||||
Müüja: Sergei
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi: kiirustundlik
- Turvapadjad: põlve turvapadjad, kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- Külgmised turvakardinad
- Turvavööde eelpingutid
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus: ees, taga
- ISOFIX lasteistme kinnitus: ees, taga
- Tagaistuja meeldetuletussüsteem
- Lapselukk
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Automaatne paigalseismise funktsioon
- Automaatne pidurdussüsteem
- Automaatsed ohutuled
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Eest ristsuunas läheneva sõiduki hoiatus
- Veojõukontroll
- Hädaabikutsesüsteem e-Call
- Elektrooniline seisupidur
- Pidurid: jahutusega
- Vargusvastased turvapoldid/mutrid
- Pidurdusjõukontroll
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
- Mägipidur
Mugavus
- Reguleeritav vedrustus
- Müravähendav klaas: ees, külgedel
- Jahutusega kindalaegas: ees, keskel
- 12V pistikupesa
- USB: usb-c
- Võtmeta avamine ja sulgemine: appist
- Võtmeta käivitus: appist
- Pagasiruumiluuk elektriliselt avatav/suletav: jala viipega, puldist
- Seisuküte (eelsoendus): mootori, salongi, appist juhitav, puldist
- Automaatse parkimise funktsioon
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega, isetumenevad, kokkuklapitavad
- Tahavaatepeegel: isetumenev
- Püsikiiruse hoidja: adaptiivne
- Parkimiskaamera: taga
- Parkimisandurid: ees, taga
- Follow Me Home’i funktsiooniga esituled
- Digitaalne näidikutepaneel
- Telefoni juhtmevaba laadimine
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus, sügavus
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega, soojendusega
- Käiguvahetus roolilt
- Elektriliselt reguleeritavad istmed: mäluga, ees
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Istmesoojendused: ees
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Comfort istmed: ees
- Käetugi ees: laekaga, jahutusega
- Käetugi taga: reguleeritav
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides: valgustusega
- Uste sisevalgustus: valitav värvitoon
- Kohtvalgustid: valitav värvitoon
- Katusereelingud: originaal
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kohandatav meeleoluvalgustus
- Pardakaamera
- Kesklukustus: puldiga
- Automaatse soojendusega esiklaasi pesurid
- Salongi lisasoojendus
- Tagaklaasi soojendus
- Eraldi kliimaseade tagaistmetele
- Talvepakett
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid: kumm
- Pagasiruumi matt: kumm
- Topsihoidjad: ees, külgedel, taga
- Käigukanginupp: nahkkattega
- Armatuurlaud
- Keskkonsool
- Nahkpolster: valge
- Valgustuspakett
Multimeedia
- Ekraan
- Apple CarPlay: juhtmevaba
- Android Auto: juhtmevaba
- Navigatsiooniseade
- WIFI
- Käed vabad süsteem
- GSM antenn
- Autokompuuter
- Autotelefon
- Helivõimendi
- Kõlarid
- Subwoofer
- Hääljuhtimine
- Bluetooth
Tuled
- Päevatuled: matrix led
- Udutuled
- Suunatuled: dünaamilised
- Tagumised tuled: led
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Kaugtulede ümberlülitamise assistent
- Tulede korrektor: automaatne
- Esitulede pesurid
- Lisatuled
Rehvid ja veljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Suverehvid
- Valuveljed
- Kaasa talverehvid: naastrehvid
- Kaasa valuveljed
Muu
- Veokonks: elektriline
- Pagasikate: automaatne
- Pagasi võrk pakiruumis
- Salongi ja pakiruumi eraldusvõrk
- Kaubakinnituse konksud
- Reisiarvesti
- Laadimiskaabel
- Müüa või vahetada Skoda SuperB Laurin&Klement iV 1,4 TSI Plug-in 160kW 2021.
- Asub Tartu linnas.
- - Eestis alates 2025a ning olnud ühe omaniku kasutuses.
- Originaal läbisõit 85000km. Avariivaba.
- 2 võtit + webasto pult.
- - Sõiduk on nii seest kui väljast väga heas korras.
- Väga mugav, turvaline ning oma suuruse kohta väga ökonoomne sõiduk, elektriline sõiduulatus 50km (keskmine kütusekulu kõigest ca 2L/100km).
- - Haruldase lisavarustusega: Laurin&Klement, ees topelt klaasid, Digital Cocpit ehk digitaalne näidikutepaneel, võtmeta sisemine ning käivitamine, Adaptive LED esituled, Kaugtulede ümberlülitamise assistent, Distronic ehk distantsihoidja, Tagurduskaamera, Parkimisandurid, Carplay/Android auto, Canton Premium audiosüsteem, Roolisoojendus, Istmesoojendused, Webasto, Elektriliselt reguleeritavad istmed mäludega, Salongi Ambient Lighting, Nupust avatav tagaluuk, Elektriline kärukonks, Coming/Leaving home funktsioon jne.
- - Ei ole liisingus ja saab omanikuvahetus E-teenindus keskkonnas vormistada.
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Pistikhübriid (bensiin/elekter) |
| Kubatuur: | 1.4 l |
| Kubatuur: | 1395 cm³ |
| Võimsus: | 115 kW |
| Kütusekulu linnas: | 3 l/100 km |
| Maanteel: | 5 l/100 km |
| Keskmine: | 1.4 l/100 km |
| Kütusepaagi maht: | 55 l |
| Elektriline sõiduulatus: | 45 km |
| CO₂ emissioon: | 31 g/km |
| Tippkiirus: | 225 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Pruun |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4862 mm |
| Laius: | 1864 mm |
| Kõrgus: | 1462 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1870 kg |
| Täismass: | 2259 kg |
| Kandevõime: | 389 kg |
| Haagis piduritega: | 1600 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2836 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 74 €
Registreerimistasu: 317 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.