Kawasaki ER-6N
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 07.2009 · Eesti | ||||||
| Varustustase | Passis 25kw, aga piiraja maas | ||||||
| Keretüüp | Klassikaline mootorratas, 2 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 0.6, 25 kW ER650AE | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Tagavedu | ||||||
| VIN | JKAER650AADA12262 | ||||||
| Reg. nr. | 65DL | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.05.2026 | ||||||
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 0.6 l |
| Kubatuur: | 649 cm³ |
| Võimsus: | 25 kW |
| Tippkiirus: | 155 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 3 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hõbedane |
| Keretüüp: | Klassikaline mootorratas |
| Istekohti: | 2 tk |
| Pikkus: | 2100 mm |
| Laius: | 760 mm |
| Kõrgus: | 1095 mm |
| Sõiduki kategooria: | L3e |
| Sõiduki tüüp: | Mototehnika |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 196 kg |
| Täismass: | 376 kg |
| Kandevõime: | 180 kg |
| Teljevahe: | 1405 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.