Honda CBF 600NA 600NA
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 03.2009 · Leedu | ||||||
| Läbisõit | 22 000 km | ||||||
| Keretüüp | Klassikaline mootorratas, 2 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 0.6, 57 kW PC43E | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Tagavedu | ||||||
| VIN | ZDCPC43F09F030433 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.07.2025 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- ABS pidurid
- Immobilisaator
Tuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 0.6 l |
| Kubatuur: | 599 cm³ |
| Võimsus: | 57 kW |
| Kütusepaagi maht: | 18 l |
| Tippkiirus: | 210 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 3 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Klassikaline mootorratas |
| Istekohti: | 2 tk |
| Pikkus: | 2170 mm |
| Laius: | 765 mm |
| Kõrgus: | 1136 mm |
| Sõiduki kategooria: | L3e |
| Sõiduki tüüp: | Mototehnika |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 219 kg |
| Täismass: | 417 kg |
| Kandevõime: | 198 kg |
| Teljevahe: | 1480 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Lisandub registreerimise tasu 160eurSõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.