Volkswagen Transporter
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 02.2000 · Holland | ||||||
| Keretüüp | Kaubik, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.5, 65 kW AJT | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | WV1ZZZ70ZYH099732 | ||||||
| Reg. nr. | 255TJN | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.07.2026 | ||||||
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.5 l |
| Kubatuur: | 2461 cm³ |
| Võimsus: | 65 kW |
| Tippkiirus: | 150 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Kaubik |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 5331 mm |
| Laius: | 1880 mm |
| Kõrgus: | 1940 mm |
| Sõiduki kategooria: | N1 |
| Sõiduki tüüp: | Kaubik |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1796 kg |
| Täismass: | 2730 kg |
| Kandevõime: | 934 kg |
| Haagis piduritega: | 2000 kg |
| Haagis piduriteta: | 700 kg |
| Teljevahe: | 3320 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Sõidukorras,uued rehvid m+sMootorsõidukimaks
Aastamaks: 50 €
Registreerimistasu: 444 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.