BMW 640
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 08.2021 · Saksamaa | ||||||
| Läbisõit | 98 921 km Hooldusraamat |
||||||
| Varustustase | M-Sportpakett | ||||||
| Keretüüp | Sedaan, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Hübriid (diisel/elekter) | ||||||
| Mootor | 3.0, 250 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | WBAJY61050CH45405 | ||||||
| Reg. nr. | 773LBY | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.08.2027 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi: kiirustundlik
- Turvapadjad: kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- Külgmised turvakardinad
- ISOFIX lasteistme kinnitus: taga
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Automaatne paigalseismise funktsioon
- Automaatne pidurdussüsteem
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Sõiduraja vahetamise abisüsteem
- Pimenurga hoiatus
- Veojõukontroll
- Liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- Elektrooniline seisupidur
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
- Pidurdusjõukontroll
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
Mugavus
- Õhkvedrustus
- Reguleeritav vedrustus
- Panoraamkatus
- 12V pistikupesa
- Katuseluuk: klaasist, elektriline
- Servosulgur ustel
- Võtmeta avamine ja sulgemine
- Võtmeta käivitus
- Pagasiruumiluuk elektriliselt avatav/suletav: jala viipega, puldist
- Seisuküte (eelsoendus): webasto, mootori webasto, salongi webasto
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega
- Püsikiiruse hoidja: adaptiivne
- Parkimiskaamera: 360
- Parkimisandurid: ees, taga
- Follow Me Home’i funktsiooniga esituled
- Digitaalne näidikutepaneel
- Info kuvamine esiklaasile
- Telefoni juhtmevaba laadimine
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus, elektriline, mäluga
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega, soojendusega, sportrool
- Käiguvahetus roolilt
- Elektriliselt reguleeritavad istmed: mäluga
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
- Massaažifunktsiooniga istmed
- Ventileeritavad istmed: ees
- Istmesoojendused: 4
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Comfort istmed
- Käetugi ees: laekaga
- Käetugi taga
- Elektrilised akende tõstukid
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides
- Rulookardinad ustel
- Uste sisevalgustus
- Kohtvalgustid
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kesklukustus: puldiga
- Tagaklaasi soojendus
- Eraldi kliimaseade tagaistmetele
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid
- Topsihoidjad: ees, taga
- Laepolster: tume
- Nahkpolster
- Valgustuspakett
Multimeedia
- Ekraan: ees
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Navigatsiooniseade: kaardiga, häälkäsklustega
- Käed vabad süsteem: bluetooth
- Autokompuuter
- Stereo: originaal, usb pesa
- Helivõimendi
- Kõlarid: harman/kardon tk
- Subwoofer
- Elektriline antenn
Tuled
- Lähituled: led
- Kaugtuled: led
- Päevatuled: led
- Udutuled
- Tagumised tuled: led
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Kaugtulede ümberlülitamise assistent
Rehvid ja veljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Talverehvid: lamellrehvid
- Valuveljed
Muu
- Veokonks: elektriline, teisaldatav
- Pagasikate
- 2NH M-Sportbrake
- 2TB Sport Automatic Transmission
- 2VH Integral Active Steering
- 2VT Executive Drive
- 322 Comfort Access System
- 323 Soft Close Automatic System For Doors
- 337 M Sport Package
- 3AC Trailer Tow Hitch
- 3DS Bmw Display Key
- 416 Sunblinds
- 453 Active Seat Ventilation, Front
- 456 Comfort Seats, Electric. Adjustable
- 4T7 Massage Function For Driver And Passenger
- 536 Auxiliary Heating
- 5AU Driving Assistant Professional
- 5AZ Bmw Laser Light
- 5DN Parking Assistant Plus
- 610 Head Up Display
- 688 Harman/kardon Surround Sound System
- 6DR Bmw Drive Recorder
- 710 M Leather Steering Wheel
- 715 M Aerodynamics Package
- 775 Individual Roof-lining Anthracite
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Hübriid (diisel/elekter) |
| Kubatuur: | 3.0 l |
| Kubatuur: | 2993 cm³ |
| Võimsus: | 250 kW |
| Kütusekulu linnas: | 6.9 l/100 km |
| Maanteel: | 4.7 l/100 km |
| Keskmine: | 6.8 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 177 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Punane |
| Keretüüp: | Sedaan |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 5091 mm |
| Laius: | 1902 mm |
| Kõrgus: | 1540 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2085 kg |
| Täismass: | 2685 kg |
| Kandevõime: | 600 kg |
| Autorongi mass: | 4785 kg |
| Haagis piduritega: | 2100 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 3070 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
ACC,Webasto,Õhk,360 Kaamera,Head-up
* Äsja teostatud korraline hooldus* Vahetuse võimalus
* Tehniliselt kontrollitud
* Teostatud müügieelne ettevalmistus
* Sõiduki täpsema lisavarustuse saamiseks pöörduge palun meie müügikonsultantide poole
Eesti Liikluskindlustuse Fondi www.lkf.ee andmetel on sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Rohkem pilte, дополнителные фотографии, more photos - www.mobileautokeskus.ee.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 518 €
Registreerimistasu: 1883 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Land Rover Discovery
2021, 73 500 km
45 000 €
483 €/kuus
Land Rover Discovery
2021, 110 137 km
45 890 €
492 €/kuus
Audi S6
2019, 129 500 km
45 900 €
493 €/kuus
BMW 730
2021, 80 168 km
46 000 €
494 €/kuus
Land Rover Discovery
2021, 87 285 km
46 900 €
503 €/kuus
Audi S7
2019, 108 900 km
46 900 €
537 €/kuus