Land Rover Discovery D250 SE 3.0
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 03.2021 · Rootsi | ||||||
| Läbisõit | 110 137 km | ||||||
| Keretüüp | Universaal, Wagon, 5 ust, 7 kohta | ||||||
| Kütus | Hübriid (diisel/elekter) | ||||||
| Mootor | 3.0, 183 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | SALRA2BWXM2448315 | ||||||
| Reg. nr. | 750VLF | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.03.2027 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi: kiirustundlik
- Turvapadjad: kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- Külgmised turvakardinad
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Pimenurga hoiatus
- Veojõukontroll
- Signalisatsioon: mahuanduriga
- Pidurdusjõukontroll
- Mägipidur
Mugavus
- Õhkvedrustus
- Reguleeritav vedrustus
- Panoraamkatus
- Elektrilise soojendusega esiklaas
- Võtmeta avamine ja sulgemine
- Pagasiruumiluuk elektriliselt avatav/suletav
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega, kokkuklapitavad
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimiskaamera: 360
- Parkimisandurid: ees, taga
- Follow Me Home’i funktsiooniga esituled
- Reguleeritav roolisammas
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega, soojendusega
- Käiguvahetus roolilt
- Elektriliselt reguleeritavad istmed
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
- Istmesoojendused: ees, taga
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees: laekaga
- Käetugi taga
- Elektrilised akende tõstukid
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides: valgustusega
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Jalamatid
- Nahkpolster: must
Multimeedia
- Ekraan: ees
- Navigatsiooniseade: kaardiga
- Käed vabad süsteem
- Stereo: originaal, usb pesa
- Kõlarid
Tuled
- Lähituled: led
- Päevatuled: led
- Udutuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Esitulede pesurid
Rehvid ja veljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Suverehvid
- Valuveljed
Muu
- Veokonks
- Pagasikate
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Hübriid (diisel/elekter) |
| Kubatuur: | 3.0 l |
| Kubatuur: | 2997 cm³ |
| Võimsus: | 183 kW |
| Kütusekulu linnas: | 9.1 l/100 km |
| Maanteel: | 6.3 l/100 km |
| Keskmine: | 7.4 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 223 g/km |
| Tippkiirus: | 194 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 7 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 5138 mm |
| Laius: | 2000 mm |
| Kõrgus: | 1846 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1G |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2584 kg |
| Täismass: | 3260 kg |
| Kandevõime: | 676 kg |
| Autorongi mass: | 6760 kg |
| Haagis piduritega: | 3500 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2923 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Müügihinnale lisandub registreerimistasu.Lisagarantii 1 aasta või 150 000km.
NB! Auto ei asu müügsaalis, vaatamiseks palun aeg eelnevalt kokkuleppida. Avariilisuse info:
Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 816 €
Registreerimistasu: 2821 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.