Volkswagen Golf
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 06.2022 · Saksamaa | ||||||
| Läbisõit | 124 282 km | ||||||
| Keretüüp | Sedaan, 4/5 ust, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Pistikhübriid (bensiin/elekter) | ||||||
| Mootor | 1.4, 110 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | WVWZZZCDZNW308122 | ||||||
Varustus
Käigukastid
- Manuaalkäigukast
Turva- ja ohutusvarustus
- Roolivõimendi
- ABS pidurid
- ESP stabiilsuskontroll
- ESC stabiilsuskontroll
- Elektriline käsipidur
- Lisapidurituli
- Täismõõdus juhi ja kaassõitja turvapadjad
- Turvapadjad pea kohal
- ISOFIX lasteistme kinnitus
Mugavusvarustus
- Püsikiiruse hoidja
- Start-Stop system
- Front view camera
- Topsihoidjad
- Tagaklaasi soojendus
- Jalamatid tektiilist
- Elektrilised välispeeglid soojendusega
- Küttesüsteem
Rehvid ja veljed
- Plekkveljed
Tuled
- LED esituled
- automaatne esitulede ulatuse reguleerimine
Audio, video, kommunikatsioon
- Raadio
- Puutetundlik ekraan
- CD/MP3-taasesitus
- Navigatsiooniseade
- Bluetooth liides
Istmed
- Nahkpolster Alcantara
- Istmesoojendused ees
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Pistikhübriid (bensiin/elekter) |
| Kubatuur: | 1.4 l |
| Kubatuur: | 1395 cm³ |
| Võimsus: | 110 kW |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Sedaan |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4284 mm |
| Laius: | 1789 mm |
| Kõrgus: | 1471 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1590 kg |
| Täismass: | 2020 kg |
| Kandevõime: | 430 kg |
| Autorongi mass: | 3520 kg |
| Haagis piduritega: | 1500 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2629 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 50 €
Registreerimistasu: 300 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Volkswagen Golf
2021, 203 406 km
15 299 €
171 €/kuus
Volkswagen Golf
2022, 200 997 km
15 399 €
172 €/kuus
Volkswagen Golf
2022, 215 685 km
15 799 €
177 €/kuus
Volkswagen Golf
2022, 187 165 km
16 999 €
190 €/kuus
Volkswagen Golf
2022, 165 983 km
17 904 €
200 €/kuus
Volkswagen Golf
2022, 153 063 km
18 314 €
205 €/kuus