Volvo V40
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 10.2003 · Holland |
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta |
| Kütus | Bensiin |
| Mootor | 1.9, 120 kW |
| Käigukast | Manuaal |
| Veoskeem | Esivedu |
| Tehnoülevaatus | 30.06.2026 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.9 l |
| Kubatuur: | 1948 cm³ |
| Võimsus: | 120 kW |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4516 mm |
| Laius: | 1716 mm |
| Kõrgus: | 1460 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1395 kg |
| Täismass: | 1800 kg |
| Kandevõime: | 405 kg |
| Autorongi mass: | 3200 kg |
| Haagis piduritega: | 1400 kg |
| Haagis piduriteta: | 665 kg |
| Teljevahe: | 2562 mm |
| Sildade arv: | 2 |