Toyota Corolla
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 12.2004 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 190 000 km | ||||||
| Keretüüp | Luukpära, 3 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.4, 71 kW 4ZZ-FE | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | SB1JM20E90E096332 | ||||||
| Reg. nr. | 961MEN | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.03.2026 | ||||||
Varustus
Rehvid ja veljed
- Talverehvid: naastrehvid
Muu
- Autol esineb roostet. Käsipidurisüsteem ei tööta. Ülevaatus lõppeb 31.03.2026
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.4 l |
| Kubatuur: | 1398 cm³ |
| Võimsus: | 71 kW |
| Kütusekulu linnas: | 8.4 l/100 km |
| Maanteel: | 5.7 l/100 km |
| Keskmine: | 6.7 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 159 g/km |
| Tippkiirus: | 185 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 3 tk |
| Pikkus: | 4277 mm |
| Laius: | 1710 mm |
| Kõrgus: | 1475 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1205 kg |
| Täismass: | 1655 kg |
| Kandevõime: | 450 kg |
| Haagis piduritega: | 1000 kg |
| Haagis piduriteta: | 450 kg |
| Teljevahe: | 2600 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 50 €
Registreerimistasu: 259 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
MOGO autolaen
Unistuste autost jääb raha puudu? Mogo tuleb appi! Unusta pikad ootamised ja karmid pangatingimused – meie juures saad laenutaotlusele vastuse ja raha kätte samal päeval. Laenuraha jõuab sinuni koheselt ning sul 30 päeva aega leida endale sobiv sõiduk. Protsess on lihtne, kiire ja murevaba. Taotluse esitamine võtab vaid mõne minuti ega kohusta sind millekski!