Volkswagen T5 Kombi
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 06.2013 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 353 000 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Kaubik, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.0, 103 kW CAAC | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | WV2ZZZ7HZDH127871 | ||||||
| Reg. nr. | 028TKH | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.10.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus: ees
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Veojõukontroll
- Immobilisaator
- Pidurid
- Signalisatsioon: mahuanduriga
- Pidurdusjõukontroll
Mugavus
- Seisuküte (eelsoendus): mootori, salongi, puldist
- Kliimaseade: konditsioneer
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega
- Tahavaatepeegel
- Püsikiiruse hoidja
- Reguleeritav roolisammas
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega
- Välistemperatuuri näidik
- Kesklukustus: puldiga
- Salongi lisasoojendus
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Jalamatid: kumm
- Topsihoidjad
- Poolnahkpolster
Multimeedia
- Käed vabad süsteem
- Stereo: originaal
- Kõlarid
- Bluetooth
Tuled
- Udutuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
Rehvid ja veljed
- Varuratas
- Talverehvid: lamellrehvid
Muu
- Veokonks
- Mootor vahetatud. Ls 205000
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1968 cm³ |
| Võimsus: | 103 kW |
| Kütusekulu linnas: | 9.6 l/100 km |
| Maanteel: | 6.5 l/100 km |
| Keskmine: | 7.6 l/100 km |
| Kütusepaagi maht: | 70 l |
| CO₂ emissioon: | 199 g/km |
| Tippkiirus: | 164 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 5 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hõbedane |
| Keretüüp: | Kaubik |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 5292 mm |
| Laius: | 1904 mm |
| Kõrgus: | 2156 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Kaubik |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2027 kg |
| Täismass: | 3200 kg |
| Kandevõime: | 1173 kg |
| Haagis piduritega: | 2500 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 3400 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 343 €
Registreerimistasu: 1183 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.