Škoda Fabia
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 09.2020 | ||||||
| Läbisõit | 74 000 km | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.0, 70 kW | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | TMBJP6NJ0MZ011280 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 14.08.2026 | ||||||
Varustus
- Viimeisin huolto: 72000km, 10/2025
- Hooldusajalugu
- 2x võtmed
- Hooldusraamat
- Kaks komplekti rehve
- Plokisoojendi ja salongi soojendi
- Irroitettava Vetokoukku
- Parkimisandur taga
- Püsikiirusehoidja ja kiirusepiiraja
- Front Assistant - Automaatne hädapidurdussüsteem
- Maxi DOT -multifunktsionaalne ekraan
- ŠKODA Surround kõlarisüsteem
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.0 l |
| Kubatuur: | 999 cm³ |
| Võimsus: | 70 kW |
| Keskmine: | 6.1 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 121 g/km |
| Kiirendus 0-100 km/h: | 10.8 s |
| Tippkiirus: | 187 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4364 mm |
| Laius: | 1732 mm |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1136 kg |
| Täismass: | 1591 kg |
| Haagis piduritega: | 1000 kg |
| Haagis piduriteta: | 560 kg |
Lisainfo
Sõiduk asub kesklaos. Tarneaeg alates 7 päeva.Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 61 €
Registreerimistasu: 450 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.