Toyota RAV4
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 07.2022 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 69 700 km Hooldusraamat |
||||||
| Varustustase | Style | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Hübriid (bensiin/elekter) | ||||||
| Mootor | 2.5, 131 kW A25A | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| Garantii | jah | ||||||
| VIN | JTME63FV60J020336 | ||||||
| Reg. nr. | 997MXS | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.07.2026 | ||||||
Müüja: Janika
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad: kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus: ees, taga
- ISOFIX lasteistme kinnitus: taga
- Lapselukk
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Automaatne paigalseismise funktsioon
- Automaatne pidurdussüsteem
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Tagant ristsuunas läheneva sõiduki hoiatus
- Pimenurga hoiatus
- Veojõukontroll
- Liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- Hädaabikutsesüsteem e-Call
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
- Pidurdusjõukontroll
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
- Mägipidur
Mugavus
- 12V pistikupesa
- USB
- Võtmeta avamine ja sulgemine: appist
- Võtmeta käivitus: appist
- Kaugkäivitus: puldiga, appist
- Pagasiruumiluuk elektriliselt avatav/suletav: puldist
- Automaatse parkimise funktsioon
- Kliimaseade
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega, isetumenevad, kokkuklapitavad
- Tahavaatepeegel: isetumenev
- Püsikiiruse hoidja: adaptiivne
- Parkimisandurid: 360
- Telefoni juhtmevaba laadimine
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus, sügavus
- Rool: nahkkattega, soojendusega
- Elektriliselt reguleeritavad istmed: ees
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
- Istmesoojendused: ees
- Kaassõitja istme seljatugi allaklapitav
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Comfort istmed: ees, taga
- Käetugi ees: laekaga
- Käetugi taga: laekaga
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Peeglid päikesesirmides: valgustusega
- Kohtvalgustid
- Start-stopp süsteem
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kesklukustus: puldiga
- Automaatse soojendusega esiklaasi pesurid
- Aknapesuvedeliku taseme näidik
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid: tekstiil
- Sahtlid esiistmete all
- Topsihoidjad: ees, külgedel, taga
- Käigukanginupp: nahkkattega
- Armatuurlaud: nahkkattega, kontrast õmblusega
- Keskkonsool: nahkkattega, kontrast õmblusega
- Laepolster
- Nahkpolster: must, kontrast õmblusega
Multimeedia
- Ekraan: ees, puutetundlik
- Apple CarPlay
- Käed vabad süsteem
- Kõlarid
- Bluetooth
Tuled
- Kurvituled
- Udutuled
- Suunatuled
- Tagumised tuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Kaugtulede ümberlülitamise assistent
- Esitulede pesurid
Rehvid ja veljed
- Talverehvid: naastrehvid
- Valuveljed
- Kaasa suverehvid
Muu
- Esispoiler
- Pagasikate
- Reisiarvesti
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Hübriid (bensiin/elekter) |
| Kubatuur: | 2.5 l |
| Kubatuur: | 2487 cm³ |
| Võimsus: | 131 kW |
| Kütusekulu linnas: | 6 l/100 km |
| Maanteel: | 5.5 l/100 km |
| Keskmine: | 6 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 132 g/km |
| Tippkiirus: | 180 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4600 mm |
| Laius: | 1855 mm |
| Kõrgus: | 1685 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1774 kg |
| Täismass: | 2225 kg |
| Kandevõime: | 451 kg |
| Haagis piduritega: | 1650 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2690 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Hea hinnaga, hea läbisõiduga RAV4
Väga heas korras, ausa ajalooga ja ökonoomne nelikveoline auto – osta ja sõida, mingeid lisakulutusi ei vaja!Olen auto esimene ja ainus omanik. Ostetud uuena Eestist 2022. aastal. Müün ainult seetõttu, et soovin uut mudelit – mitte ühtegi tehnilist ega varjatud probleemi ei ole.
Auto on 100% esinduse ajalooga – kõik hooldused tehtud Toyota esinduses, täpselt tehase ettekirjutuste järgi. Kogu info kontrollitav MyToyota digitaalsest hooldusraamatust. Ei mingit “kahtlast minevikku”.
Reaalne kütusekulu sõltu sõitjast:
suvel 5–6 l/100 km
talvel 6–7 l/100 km
Nelikveo ja Eesti olude kohta väga ökonoomne auto.
Seisukord:
Auto on laitmatu – ei ole avariiline, ei ole värvitud, ei ole kriimustatud. Korralikult hoitud ja hooldatud, mitte lihtsalt kasutatud.
Kaasa tuleb kaks komplekti rehve:
naastrehvid valuvelgedel (praegu all)
suverehvid
Style varustus – kõik vajalik ja rohkemgi:
adaptiivne püsikiirushoidja
360° kaamera + parkimisandurid
pimenurga hoiatus
sõiduraja hoidmine
soojendusega rool
elektriline tagaluuk
juhtmevaba laadimine
äpist käivitamine (talvel asendamatu kui elad kortermajas)
Kõik mugavused, millega harjud kiiresti ja millest enam loobuda ei taha.
Ülevaatus kehtib kuni 07.2026.
Sellise ajalooga, läbisõidu ja seisukorraga autot naljalt ei leia.
Ideaalne valik inimesele, kes ei taha riskida.
Helista või kirjuta – vastan kiiresti.
Proovisõit kokkuleppel Viljandis.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 185 €
Registreerimistasu: 920 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.