Škoda Octavia
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 02.2021 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 98 377 km | ||||||
| Keretüüp | Sedaan, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | CNG | ||||||
| Mootor | 1.5, 96 kW DHF | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | TMBAH7NX5MY086814 | ||||||
| Reg. nr. | 447GJJ | ||||||
| Tehnoülevaatus | 28.02.2027 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi: kiirustundlik
- Turvapadjad
- Külgmised turvakardinad
- Turvavööde eelpingutid
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus: ees, taga
- ISOFIX lasteistme kinnitus: ees, taga
- Lapselukk
- ABS pidurid
- Automaatne paigalseismise funktsioon
- Automaatne pidurdussüsteem
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Veojõukontroll
- Hädaabikutsesüsteem e-Call
- Elektrooniline seisupidur
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
- Mägipidur
Mugavus
- Elektrilise soojendusega esiklaas
- Jahutusega kindalaegas: ees
- USB: 2 tk, usb-c
- Võtmeta avamine ja sulgemine
- Võtmeta käivitus
- Pagasiruumiluuk elektriliselt avatav/suletav: puldist
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega, kokkuklapitavad
- Tahavaatepeegel: isetumenev
- Püsikiiruse hoidja: adaptiivne
- Parkimiskaamera: taga
- Parkimisandurid: ees, taga
- Follow Me Home’i funktsiooniga esituled
- Digitaalne näidikutepaneel
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus, sügavus
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega
- Käiguvahetus roolilt
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Istmesoojendused: ees
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees: reguleeritav, laekaga
- Käetugi taga
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Peeglid päikesesirmides: valgustusega
- Start-stopp süsteem
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kohandatav meeleoluvalgustus
- Kesklukustus
- Aknapesuvedeliku taseme näidik
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid: kumm, tekstiil
- Topsihoidjad: ees, taga
- Armatuurlaud: kontrast õmblusega
- Keskkonsool
- Valgustuspakett
Multimeedia
- Ekraan: ees
- Apple CarPlay: juhtmevaba
- Android Auto: juhtmevaba
- Käed vabad süsteem
- Autokompuuter
- Stereo: originaal
- Kõlarid
- Bluetooth
Tuled
- Päevatuled: led
- Udutuled
- Suunatuled: led
- Tagumised tuled: led
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Kaugtulede ümberlülitamise assistent
Rehvid ja veljed
- Talverehvid: naastrehvid
- Valuveljed
- Kaasa suverehvid
Muu
- Pagasikate
- Kaubakinnituse konksud
- Kaasa suverehvid ja lamellrehvid
- parkimiskaamera pesur
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | CNG |
| Kubatuur: | 1.5 l |
| Kubatuur: | 1498 cm³ |
| Võimsus: | 96 kW |
| Kütusekulu linnas: | 7 l/100 km |
| Maanteel: | 4.5 l/100 km |
| Keskmine: | 5.3 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 104 g/km |
| Tippkiirus: | 218 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Sinine |
| Keretüüp: | Sedaan |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4689 mm |
| Laius: | 1829 mm |
| Kõrgus: | 1470 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1475 kg |
| Täismass: | 1890 kg |
| Kandevõime: | 415 kg |
| Haagis piduritega: | 1400 kg |
| Haagis piduriteta: | 700 kg |
| Teljevahe: | 2671 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Odavad ülalpidamiskulud!
Auto on olnud igapäevases kasutuses ning hooldatud õigeaegselt.
Olnud üks omanik ning hooldatud Skoda Laagri esinduses.
Lastud teha ostueelne ülevaatus, kus ainukeseks kommentaariks oli, et piduriklotsid vajaksid varsti vahetamist.
Märts 2026 lõpu seisuga all naastrehvid, kaasa suverehvid ja lamellid.
Automaks aastas 50€, registreerimistasu makstud.
Hetke gaasihindade ( 1kg on umbes 1,5€) juures on autoga väga soodne sõita. Keskmine pikaajaline gaasikulu on autol umbes 4,2kg/100km.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 50 €
Registreerimistasu: 400 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.