Renault Trafic
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 08.2003 · Saksamaa | ||||||
| Varustustase | Elysee | ||||||
| Keretüüp | Mahtuniversaal, Elysee, 4 ust, 7 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 1.9, 74 kW F9Q U7 | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | VF1JLACA63V174656 | ||||||
| Reg. nr. | 554BSD | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.06.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- Turvavööde eelpingutid
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Veojõukontroll
- Immobilisaator
- Pidurid: jahutusega
- Signalisatsioon
- Pidurdusjõukontroll
Mugavus
- Jahutusega kindalaegas
- 220V pistikupesa: taga
- 12V pistikupesa
- USB
- Seisuküte (eelsoendus): mootori, salongi
- Kliimaseade
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega
- Tahavaatepeegel
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimiskaamera: taga
- Parkimisandurid: taga
- Follow Me Home’i funktsiooniga esituled
- Telefoni juhtmevaba laadimine
- Reguleeritav roolisammas
- Rool
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
- Istmesoojendused: ees
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Comfort istmed: ees, taga
- Käetugi ees: reguleeritav
- Käetugi taga: reguleeritav
- Elektrilised akende tõstukid: ees
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides
- Uste sisevalgustus
- Kohtvalgustid: valitav värvitoon
- Katusereelingud: originaal
- Välistemperatuuri näidik
- Kohandatav meeleoluvalgustus
- Pardakaamera
- Kesklukustus: puldiga
- Salongi lisasoojendus
- Tagaklaasi soojendus
- Eraldi kliimaseade tagaistmetele
Multimeedia
- Ekraan
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Navigatsiooniseade: kaardiga, üle õhu uuenev, häälkäsklustega
- WIFI
- Käed vabad süsteem
- GSM antenn
- Autokompuuter
- Autotelefon
- Stereo: usb pesa, mälukaardi pesa, aux sisend
- Helivõimendi
- Kõlarid
- Subwoofer
- CD mängija
- DVD mängija
- TV: taga
- Hääljuhtimine
- Bluetooth
- Elektriline antenn
Tuled
- Päevatuled: led
- Udutuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Seadistatava disainiga välisvalgustus
- Valgustusega iluvõre
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 1.9 l |
| Kubatuur: | 1870 cm³ |
| Võimsus: | 74 kW |
| CO₂ emissioon: | 205 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hõbedane |
| Keretüüp: | Mahtuniversaal |
| Istekohti: | 7 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4782 mm |
| Laius: | 1904 mm |
| Kõrgus: | 1940 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1791 kg |
| Täismass: | 2760 kg |
| Kandevõime: | 969 kg |
| Haagis piduritega: | 2000 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 3098 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Haruldane Elysee erimudel
Olemas sertifikaat.t tegemist originaaliga
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 50 €
Registreerimistasu: 467 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.