Hyundai i30
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 10.2007 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 234 000 km | ||||||
| Keretüüp | Mahtuniversaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.4, 80 kW G4FA | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | KMHDB51CP8U026344 | ||||||
| Reg. nr. | 670BAG | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.12.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- Külgmised turvakardinad
- Turvavööde eelpingutid
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
Mugavus
- Jahutusega kindalaegas
- 12V pistikupesa
- Kliimaseade: konditsioneer
- Reguleeritav roolisammas
- Istmesoojendused
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees
- Elektrilised akende tõstukid: ees
- Välistemperatuuri näidik
- Kesklukustus: puldiga
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Jalamatid
- Tekstiilpolster
Multimeedia
- Stereo: originaal, aux sisend
- Kõlarid
- CD mängija
Tuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Tulede korrektor
Rehvid ja veljed
- Ilukilbid
- Suverehvid
Muu
- Pagasikate
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.4 l |
| Kubatuur: | 1396 cm³ |
| Võimsus: | 80 kW |
| Kütusekulu linnas: | 7.6 l/100 km |
| Maanteel: | 5.2 l/100 km |
| Keskmine: | 6.1 l/100 km |
| Kütusepaagi maht: | 50 l |
| CO₂ emissioon: | 145 g/km |
| Tippkiirus: | 187 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 4 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Sinine |
| Keretüüp: | Mahtuniversaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4245 mm |
| Laius: | 1775 mm |
| Kõrgus: | 1480 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1368 kg |
| Täismass: | 1720 kg |
| Kandevõime: | 352 kg |
| Haagis piduritega: | 1200 kg |
| Haagis piduriteta: | 550 kg |
| Teljevahe: | 2650 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Hyundai I30 2007a 1,4 80kw
Heas korras autoVahetuse võimalus
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 69 €
Registreerimistasu: 268 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
MOGO autolaen
Unistuste autost jääb raha puudu? Mogo tuleb appi! Unusta pikad ootamised ja karmid pangatingimused – meie juures saad laenutaotlusele vastuse ja raha kätte samal päeval. Laenuraha jõuab sinuni koheselt ning sul 30 päeva aega leida endale sobiv sõiduk. Protsess on lihtne, kiire ja murevaba. Taotluse esitamine võtab vaid mõne minuti ega kohusta sind millekski!