Subaru Outback AWD Ridge CVT
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 05.2015 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 137 868 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 2.5, 129 kW FB25 | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | JF1BS9LC2FG019791 | ||||||
| Reg. nr. | 905BNR | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.07.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- ISOFIX lasteistme kinnitus: taga
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Sõiduraja vahetamise abisüsteem
- Elektrooniline seisupidur
- Immobilisaator
- Signalisatsioon: kaldeanduriga, mahuanduriga
- Pidurdusjõukontroll
Mugavus
- Jahutusega kindalaegas
- 12V pistikupesa
- Võtmeta avamine ja sulgemine
- Võtmeta käivitus
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega, kokkuklapitavad
- Püsikiiruse hoidja: adaptiivne
- Parkimiskaamera: taga
- Parkimisandurid: taga
- Follow Me Home’i funktsiooniga esituled
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus, sügavus
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega
- Elektriliselt reguleeritavad istmed: mäluga, ees
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Istmesoojendused: ees, taga
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees: laekaga
- Käetugi taga
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Peeglid päikesesirmides: valgustusega
- Kohtvalgustid
- Start-stopp süsteem
- Katusereelingud: originaal
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kesklukustus: puldiga
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid: kumm
- Pagasiruumi matt: kumm
- Topsihoidjad: ees, külgedel
- Käigukanginupp: nahkkattega
- Laepolster: hele, tekstiil
- Nahkpolster: must
Multimeedia
- Ekraan: ees
- Navigatsiooniseade
- Käed vabad süsteem
- Autokompuuter
- Stereo: originaal
- Helivõimendi
- Kõlarid
- CD mängija
- Bluetooth
Tuled
- Kurvituled
- Udutuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Tulede korrektor
- Esitulede pesurid
Rehvid ja veljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Suverehvid
- Valuveljed
- Kaasa talverehvid: naastrehvid
- Kaasa valuveljed
Muu
- Veokonks
- Pagasikate
- Garantiivõimalus 1-3 aastat
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 2.5 l |
| Kubatuur: | 2498 cm³ |
| Võimsus: | 129 kW |
| Kütusekulu linnas: | 8.7 l/100 km |
| Maanteel: | 6 l/100 km |
| Keskmine: | 7 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 161 g/km |
| Tippkiirus: | 210 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Beež |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4815 mm |
| Laius: | 1840 mm |
| Kõrgus: | 1605 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1661 kg |
| Täismass: | 2100 kg |
| Kandevõime: | 439 kg |
| Haagis piduritega: | 2000 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2745 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Eesti auto, AWD Ridge CVT
- Eestist uuena ostetud- Sõiduk on puhas ja heas tehnilises korras.
- Viimane korraline hooldus on teostatud 07/2025
- Kaasa teine komplekt R17 velgi naastrehvidega
- Märkimisväärsemad lisad: Võtmevaba uste avamine ja auto käivitamine, 2 komplekti velgi, nelikvedu, nahksisu, distantsi hoidev püsikiirus, 4 istmesoojendust
- Mootorsõiduki registreerimismaks summas 692€ lisandub hinnale, aastamaks 201€ on tasutud ning kuulub hinna sisse.
- Võimalus osta 1-3 aastat garantiid
Palume huvi korral ette helistada, asume Akadeemia tee 33, Tallinn
EST, ENG +372 5276666
Vahetuse võimalus
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 201 €
Registreerimistasu: 691 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Subaru Outback
2017, 202 000 km
14 200 €
167 €/kuus
Subaru Outback
2016, 146 396 km
14 900 €
160 €/kuus
Subaru Legacy
2015, 217 000 km
11 000 €
130 €/kuus
Kia Sportage
2017, 168 000 km
12 700 €
149 €/kuus
Kia Sportage
2017, 164 115 km
12 900 €
144 €/kuus
Honda CR-V
2015, 188 670 km
13 000 €
153 €/kuus