BMW X5
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 05.2021 · Luksemburg | ||||||
| Läbisõit | 161 800 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Pistikhübriid (bensiin/elekter) | ||||||
| Mootor | 3.0, 210 kW B58B30C | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | WBATA610609G07088 | ||||||
| Reg. nr. | 035LBW | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.05.2027 | ||||||
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Pistikhübriid (bensiin/elekter) |
| Kubatuur: | 3.0 l |
| Kubatuur: | 2998 cm³ |
| Võimsus: | 210 kW |
| Elektriline sõiduulatus: | 80 km |
| CO₂ emissioon: | 27 g/km |
| Tippkiirus: | 235 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4922 mm |
| Laius: | 2004 mm |
| Kõrgus: | 1745 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1G |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2541 kg |
| Täismass: | 3150 kg |
| Kandevõime: | 609 kg |
| Haagis piduritega: | 2700 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2975 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
BMW X5 XDRIVE 45E
Väga heas korras ja äsja BMW esinduses hooldatud sõiduk.Toodud luksemburgist ja seetõttu puudub ka igasugune korrosioon, põhja alt väga ilus ja puhas.
Pistikhübriid võimaldab akuga sõita elektriliselt ca 80km.
Kütusekulu ka bensiiniga sõites väga ökonoomne.
Kärukonks elektriliselt klapitav.
Uued lamellrehvid.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 430 €
Registreerimistasu: 1343 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.