Honda Civic Navi Sensing
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 03.2018 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 207 613 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Luukpära, 5Dr, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 1.6, 88 kW N16A1 | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | SHHFK9760JU002703 | ||||||
| Reg. nr. | 036MRT | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.03.2027 | ||||||
Müüja: L T
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad: põlve turvapadjad, juhi ja kõrvalistuja vaheline turvapadi, kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- Külgmised turvakardinad
- Turvavööde eelpingutid
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus: ees, taga
- ISOFIX lasteistme kinnitus: taga
- Tagaistuja meeldetuletussüsteem
- Lapselukk
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Automaatne paigalseismise funktsioon
- Automaatne pidurdussüsteem
- Automaatsed ohutuled
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Tagant ristsuunas läheneva sõiduki hoiatus
- Eest ristsuunas läheneva sõiduki hoiatus
- Pimenurga hoiatus
- Veojõukontroll
- Liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- Elektrooniline seisupidur
- Immobilisaator
- Vargusvastased turvapoldid/mutrid
- Signalisatsioon
- Pidurdusjõukontroll
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
- Jalakäija ohutusfunktsiooniga kapott
- Mägipidur
Mugavus
- 12V pistikupesa: 2 tk
- USB: 2 tk
- Pagasiruumiluuk elektriliselt avatav/suletav: puldist
- Kliimaseade: 2 tsooni, konditsioneer
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega, kokkuklapitavad
- Tahavaatepeegel
- Püsikiiruse hoidja: adaptiivne
- Parkimiskaamera: taga
- Parkimisandurid: ees, taga
- Follow Me Home’i funktsiooniga esituled
- Digitaalne näidikutepaneel
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus, sügavus
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega
- Elektriliselt reguleeritavad istmed: ees
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
- Istmesoojendused: ees
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Comfort istmed: ees, taga
- Käetugi ees: reguleeritav, laekaga
- Käetugi taga
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides: valgustusega
- Kohtvalgustid
- Start-stopp süsteem
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kesklukustus: puldiga
- Aknapesuvedeliku taseme näidik
- Tagaklaasi soojendus
- Sportpakett
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid: tekstiil
- Topsihoidjad: ees, taga
- Käigukanginupp: nahkkattega
- Armatuurlaud
- Keskkonsool
- Laepolster: tume
- Tekstiilpolster
Multimeedia
- Ekraan: ees, puutetundlik
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Navigatsiooniseade: kaardiga
- Käed vabad süsteem
- DAB raadio
- Autokompuuter
- Stereo: originaal, usb pesa
- Kõlarid: 8 tk
- Hääljuhtimine
- Bluetooth
Tuled
- Päevatuled: led
- Udutuled
- Suunatuled
- Tagumised tuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Kaugtulede ümberlülitamise assistent
- Esitulede pesurid
Rehvid ja veljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Rehviparanduse komplekt
- Talverehvid: lamellrehvid
- Valuveljed
Muu
- Tagaspoiler
- Esispoiler
- Spoileriring
- Pagasikate
- Kaubakinnituse konksud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 1.6 l |
| Kubatuur: | 1597 cm³ |
| Võimsus: | 88 kW |
| Kütusekulu linnas: | 3.7 l/100 km |
| Maanteel: | 3.5 l/100 km |
| Keskmine: | 3.5 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 93 g/km |
| Tippkiirus: | 201 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 6 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4518 mm |
| Laius: | 1799 mm |
| Kõrgus: | 1428 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1429 kg |
| Täismass: | 1835 kg |
| Kandevõime: | 406 kg |
| Haagis piduritega: | 1400 kg |
| Haagis piduriteta: | 500 kg |
| Teljevahe: | 2697 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Pakkuda ökonoomne ja vastupidav Honda Civic, mis sobib ideaalselt nii igapäevaseks linnasõiduks kui ka pikemateks otsadeks. Väga hea valik inimesele, kes otsib usaldusväärset ja madalate ülalpidamiskuludega autot.Auto on olnud heaperemehelikus kasutuses ja hooldatud korrapäraselt. Kõik hooldused on dokumenteeritud ning kogu hooldusajalugu tuleb autoga kaasa. Õlivahetused on tehtud järjepidevalt iga 10 000 km tagant. Suurematest/kallimatest remontidest on eelmine aasta remonditud turbo ja teostatud DPF puhastus. Tehniliselt heas korras – istu sisse ja sõida! Originaal kõlarid on välja vahetatud kvaliteetsete Hertz kõlarite vastu.
Auto pole liisingus, seega kohene ümbervormistamine.
Registreerimistasu hinnas.
Huvi korral võta ühendust ja tule vaatama!
Vahetuse võimalus
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 50 €
Registreerimistasu: 324 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Volkswagen Caddy
2020, 151 215 km
13 150 €
147 €/kuus
Toyota Avensis
2016, 192 800 km
13 199 €
156 €/kuus
Toyota Proace
2018, 122 794 km
13 490 €
145 €/kuus
Peugeot Rifter
2020, 121 200 km
13 790 €
148 €/kuus
Opel Combo
2018, 142 000 km
13 900 €
160 €/kuus
Škoda Superb
2017, 170 500 km
13 990 €
165 €/kuus