Volvo V70
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 11.2009 · Holland | ||||||
| Läbisõit | 304 287 km | ||||||
| Varustustase | Facelift Momentum | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.0, 100 kW D4204T | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | YV1BW7541A1138956 | ||||||
| Reg. nr. | 300LJV | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.03.2027 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- Külgmised turvakardinad
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus
- ISOFIX lasteistme kinnitus: taga
- Tagaistuja meeldetuletussüsteem
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Veojõukontroll
- Elektrooniline seisupidur
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
- Pidurdusjõukontroll
Mugavus
- 12V pistikupesa
- USB
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega, kokkuklapitavad
- Tahavaatepeegel
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimisandurid: taga
- Follow Me Home’i funktsiooniga esituled
- Reguleeritav roolisammas
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega
- Istmesoojendused: ees
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees: laekaga
- Käetugi taga: laekaga
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Peeglid päikesesirmides
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kesklukustus
- Aknapesuvedeliku taseme näidik
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid
- Topsihoidjad
- Käigukanginupp: nahkkattega
- Nahkpolster
Multimeedia
- Ekraan
- Navigatsiooniseade: kaardiga
- Käed vabad süsteem
- Autokompuuter
- Stereo: originaal, usb pesa, aux sisend
- Kõlarid
- CD mängija
- DVD mängija
- Bluetooth
Tuled
- Päevatuled
- Udutuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Tulede korrektor
Rehvid ja veljed
- Suverehvid
- Valuveljed
Muu
- Veokonks
- Pagasikate
- Kaubakinnituse konksud
- Reisiarvesti
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1997 cm³ |
| Võimsus: | 100 kW |
| Kütusekulu linnas: | 7.5 l/100 km |
| Maanteel: | 5 l/100 km |
| Keskmine: | 5.9 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 157 g/km |
| Tippkiirus: | 200 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 4 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Sinine |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4823 mm |
| Laius: | 1890 mm |
| Kõrgus: | 1547 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1652 kg |
| Täismass: | 2270 kg |
| Kandevõime: | 618 kg |
| Haagis piduritega: | 1600 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2816 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
REG.TASU MAKSTUD! ÄSJA HOLLANDIST!
REGISTREERIMISTASU MAKSTUD!AASTAMAKS TASUTUD!
- Mootor, veermik ja käiguosa heas seisukorras.
- Kahetsooniline kliimaautomaatik (eraldi raguleeritav juhile ja kõrvalistujale).
- Nii seest kui väljast viisakas.
- Parkimisandurid taga.
- Navigatsiooniseade
- Kokkuklapitavad, vetthülgavad küljepeeglid.
- Isetumenev peegel, vihmasensor.
- 2 x istmesoojendused
- ISOFIX lasteistme kinnitused tagaistmel.
- Külglöögi kaitsesüsteem SIPS.
- IC turvakardinad.
- Tsingitud kere, roostet ei ole.
- Veokonks.
- 2 võtit.
- NB! 10.2025.A. 298 000KM PEALT VAHETATUD HAMMASRIHMA KOMPLEKT!
- NB! TEGEMIST ON KASUTATUD SÕIDUKIGA!
TOODUD ÄSJA HOLLANDIST!
EESTIS ARVELE VÕETUD, REGISTREERIMISTASU TASUTUD, AASTAMAKS TASUTUD!
PIKK ÜLEVAATUS KEHTIB KUNI 03.2027.a.
OMANIKUVAHETUS VÕIMALIK TEOSTADA KIIRELT JA MUGAVALT MNT E-TEENINDUSES!
✅JÄRELMAKSU VÕIMALUS! SISSEMAKSE ALATES 0%!
TUTVU JÄRELMAKSU TINGIMUSTEGA, VALI SOBIV JA TEE TAOTLUS SIIN:
1. www.kasutatudautod.jarelmaksuga.ee
2. https://www.primero.ee/autolaen/auth?promo=kasutatudautod
SÕIDUKIGA VÕIMALIK TUTVUDA IGAL AJAL E-P!
SÕIDUKIGA TUTVUMISEKS PALUN EELNEVALT HELISTADA JA AEG KOKKU LEPPIDA!
HELISTAGE JULGELT JA KÜSIGE LISA,
TELEFON: 5️⃣5️⃣7️⃣ 1️⃣9️⃣9️⃣3️⃣
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 85 €
Registreerimistasu: 389 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.