Hyundai i10
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 07.2021 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 41 797 km | ||||||
| Keretüüp | Luukpära, 4/5 ust, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.0, 74 kW | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | NLHDP51BAMZ062481 | ||||||
| Reg. nr. | 456KNM | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.07.2025 | ||||||
Varustus
Käigukastid
- Manuaalkäigukast
Turva- ja ohutusvarustus
- Roolivõimendi
- ABS pidurid
- ESP stabiilsuskontroll
- ESC stabiilsuskontroll
- EDS/ADR veojõukontroll
- Lisapidurituli
- Täismõõdus juhi ja kaassõitja turvapadjad
- Turvapadjad pea kohal
- 3-punkti turvavööd tagaistmetel
- Kesklukustus puldiga
- Külgturvapadi
- isofix mounts
Mugavusvarustus
- Püsikiiruse hoidja
- Rest Assist (väsimuse tuvastamine)
- Lähiümbruse jälgimissüsteem "Front Assist"
- Reahoidmisabiline „Lane Assist“
- Tahavaatekaamera „Rear View“
- Kaugtulede juhtseade "Light Assist"
- Nahkrool
- Multifunktsionaalne rool
- Reguleeritav roolisammas
- Topsihoidjad
- Elektrilised akende tõstukid ees
- Toonitud klaasid
- Jalamatid tektiilist
- Elektrilised välispeeglid
- Soojendusega rool
- Must lagi
- Kliimaseade "Climatronic"
Rehvid ja veljed
- Valuveljed
- Lamellrehvid
Tuled
- Udutuled ees
- Udutuled taga
- Eraldi päevatuled
Audio, video, kommunikatsioon
- Raadio
- Puutetundlik ekraan
- USB liides
- Bluetooth liides
- Multifunktsionaalnäidik
- Programos ryšys
- Juhi infosüsteem
- Wireless phone charger
Istmed
- Tekstiilpolster
- Istmesoojendused ees
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
Muu varustus
- Pagasikate
- Hooldusraamat
- Metallikvärv
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.0 l |
| Kubatuur: | 998 cm³ |
| Võimsus: | 74 kW |
| CO₂ emissioon: | 123 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Punane |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 3675 mm |
| Laius: | 1680 mm |
| Kõrgus: | 1483 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1114 kg |
| Täismass: | 1470 kg |
| Kandevõime: | 356 kg |
| Teljevahe: | 2425 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 68 €
Registreerimistasu: 511 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.