Peugeot 3008
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 11.2019 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 162 214 km | ||||||
| Keretüüp | Sedaan, 4/5 ust, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.0, 130 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | VF3MJEHZRKS390531 | ||||||
| Reg. nr. | 135MHX | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.11.2026 | ||||||
Varustus
Käigukastid
- Automaatkäigukast
Turva- ja ohutusvarustus
- Elektromehaaniline roolivõimendi
- ABS pidurid
- ESP stabiilsuskontroll
- ESC stabiilsuskontroll
- EDS/ADR veojõukontroll
- Elektriline käsipidur
- Lisapidurituli
- Täismõõdus juhi ja kaassõitja turvapadjad
- Turvapadjad pea kohal
- 3-punkti turvavööd tagaistmetel
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- Võtmeta avamis- ja käivitussüsteem
- Signalisatsioon
- Vihmasensor
- Külgturvapadi
- Immobilizer
- start blocker
- isofix mounts
Mugavusvarustus
- Püsikiiruse hoidja
- Lähiümbruse jälgimissüsteem "Front Assist"
- Ümberreastumisabiline „Side Assist“
- Reahoidmisabiline „Lane Assist“
- Tahavaatekaamera „Rear View“
- Dünaamiline liiklusmärkide ekraan
- Parkimisandurid ees ja taga
- Parkimisandurid taga
- Start-Stop system
- Digital driver display
- Nahkrool
- Multifunktsionaalne rool
- Reguleeritav roolisammas
- Topsihoidjad
- Elektrilised akende tõstukid ees ja taga
- Toonitud klaasid
- Elektriliselt avanev tagaluuk
- Elektrilised välispeeglid
- Elektrilised välispeeglid soojendusega
- Must lagi
- Kliimaseade "Climatronic"
Rehvid ja veljed
- Valuveljed
Tuled
- Udutuled taga
- LED esituled
Audio, video, kommunikatsioon
- Raadio
- Puutetundlik ekraan
- CD/MP3-taasesitus
- USB liides
- Navigatsiooniseade
- Bluetooth liides
- Mobiiltelefoni liides
- Multifunktsionaalnäidik
- Värviline multifunktsionaalnäidik
- Juhi infosüsteem
- Wireless phone charger
Istmed
- Tekstiilpolster
- Istmesoojendused ees
- Elektriliselt reguleeritavad istmed mäludega
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees
- Käetugi taga
Muu varustus
- Teisaldatav veokonks
- Hooldusraamat
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1997 cm³ |
| Võimsus: | 130 kW |
| CO₂ emissioon: | 169 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Sedaan |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4447 mm |
| Laius: | 1841 mm |
| Kõrgus: | 1623 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1634 kg |
| Täismass: | 2090 kg |
| Kandevõime: | 456 kg |
| Autorongi mass: | 4090 kg |
| Haagis piduritega: | 2000 kg |
| Haagis piduriteta: | 745 kg |
| Teljevahe: | 2675 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 219 €
Registreerimistasu: 849 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Peugeot 3008
2021, 88 595 km
20 300 €
218 €/kuus
Škoda Superb
2020, 133 598 km
17 499 €
188 €/kuus
Peugeot 5008
2021, 187 730 km
17 500 €
207 €/kuus
Škoda Kamiq
2020, 129 005 km
17 500 €
188 €/kuus
Volkswagen Touran
2019, 230 000 km
17 699 €
210 €/kuus
Peugeot 5008
2019, 200 613 km
19 599 €
219 €/kuus