Audi A6
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 04.2016 · Saksamaa | ||||||
| Läbisõit | 247 000 km | ||||||
| Varustustase | S-Line | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 3.0, 200 kW CRTD | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | WAUZZZ4G9GN165600 | ||||||
| Reg. nr. | 889BVN | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.11.2027 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- Külgmised turvakardinad
- Turvavööde eelpingutid
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Automaatne paigalseismise funktsioon
- Automaatne pidurdussüsteem
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Pimenurga hoiatus
- Veojõukontroll
- Elektrooniline seisupidur
- Immobilisaator
- Pidurdusjõukontroll
Mugavus
- Õhkvedrustus: ees, taga
- Reguleeritav vedrustus
- Panoraamkatus: avatav, rulooga, elektrilise rulooga
- 12V pistikupesa
- Katuseluuk: klaasist, elektriline
- Servosulgur ustel
- Võtmeta avamine ja sulgemine
- Võtmeta käivitus
- Pagasiruumiluuk elektriliselt avatav/suletav
- Seisuküte (eelsoendus)
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega, mäluga, kokkuklapitavad
- Püsikiiruse hoidja: adaptiivne
- Parkimiskaamera
- Parkimisandurid: ees, taga, 360
- Follow Me Home’i funktsiooniga esituled
- Digitaalne näidikutepaneel
- Info kuvamine esiklaasile
- Reguleeritav roolisammas
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega, soojendusega
- Käiguvahetus roolilt
- Elektriliselt reguleeritavad istmed: mäluga, ees
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Massaažifunktsiooniga istmed: ees
- Ventileeritavad istmed: ees
- Istmesoojendused: ees, taga
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Comfort istmed
- Käetugi ees
- Käetugi taga
- Elektrilised akende tõstukid
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides
- Uste sisevalgustus
- Start-stopp süsteem
- Katusereelingud
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kesklukustus
- Aknapesuvedeliku taseme näidik
- Tagaklaasi soojendus
- Eraldi kliimaseade tagaistmetele
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Topsihoidjad
- Käigukanginupp: nahkkattega
- Laepolster: tume
Multimeedia
- Navigatsiooniseade
- Käed vabad süsteem
- Autokompuuter
- Stereo
- Bluetooth
Tuled
- Päevatuled
- Kurvituled
- Udutuled
- Suunatuled: dünaamilised
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Kaugtulede ümberlülitamise assistent
- Esitulede pesurid
Rehvid ja veljed
- Suverehvid
- Valuveljed
- Kaasa talverehvid: naastrehvid
- Kaasa valuveljed
Muu
- Auto toodud saksast 2017 ja sellest ajast olnud ühe omaniku käes.Kõik vajalik on tehtud ja auto on väga heas korras. Hiljuti tehtud käigukasti täishooldus ja remont
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 3.0 l |
| Kubatuur: | 2967 cm³ |
| Võimsus: | 200 kW |
| Kütusekulu linnas: | 6.2 l/100 km |
| Maanteel: | 5 l/100 km |
| Keskmine: | 5.4 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 144 g/km |
| Tippkiirus: | 250 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 6 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4943 mm |
| Laius: | 1874 mm |
| Kõrgus: | 1421 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2032 kg |
| Täismass: | 2465 kg |
| Kandevõime: | 433 kg |
| Haagis piduritega: | 2000 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2921 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Võib vahetada Tesla Y vastu+Vahetuse võimalus
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 268 €
Registreerimistasu: 819 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.