Mercedes-Benz E 320
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 12.2007 · Prantsusmaa | ||||||
| Läbisõit | 410 666 km | ||||||
| Varustustase | Avantgarde | ||||||
| Keretüüp | Sedaan, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 3.0, 165 kW 642920 | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Tagavedu | ||||||
| VIN | WDB2110221B269651 | ||||||
| Reg. nr. | 075BKF | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.12.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- Külgmised turvakardinad
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus
- ISOFIX lasteistme kinnitus: taga
- Lapselukk
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Veojõukontroll
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
- Pidurdusjõukontroll
Mugavus
- 12V pistikupesa
- Kliimaseade
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega, kokkuklapitavad
- Tahavaatepeegel
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimisandurid
- Follow Me Home’i funktsiooniga esituled
- Reguleeritav roolisammas
- Rool
- Elektriliselt reguleeritavad istmed
- Käetugi ees
- Käetugi taga
- Elektrilised akende tõstukid
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides
- Kohtvalgustid
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kesklukustus
- Eraldi kliimaseade tagaistmetele
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Jalamatid
- Topsihoidjad
- Käigukanginupp
- Armatuurlaud
- Keskkonsool
- Laepolster
Multimeedia
- Ekraan
- Kõlarid
- CD mängija
Tuled
- Kurvituled
- Udutuled
- Suunatuled
- Tagumised tuled
- Esitulede pesurid
Rehvid ja veljed
- Talverehvid: naastrehvid
- Kaasa talverehvid: lamellrehvid
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 3.0 l |
| Kubatuur: | 2987 cm³ |
| Võimsus: | 165 kW |
| Kütusekulu linnas: | 10.3 l/100 km |
| Maanteel: | 5.6 l/100 km |
| Keskmine: | 7.3 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 194 g/km |
| Tippkiirus: | 250 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 4 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Sedaan |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4818 mm |
| Laius: | 1822 mm |
| Kõrgus: | 1462 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1750 kg |
| Täismass: | 2275 kg |
| Kandevõime: | 525 kg |
| Haagis piduritega: | 1900 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2854 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Mercedes Benz E320 Avantgarde
Müügiks või vahetuseks W211 E320 V6.Ukseääred roostes ja leiab veel iluvigu. Kere põhja alt tugev.
All esimest talve naastud ja värskelt värvitud veljed.
Sillad vaja üle vaadata, mootor tahaks pesu. Vahetud õlijahuti tihendid, radikas, taastatud tuled, termostaat, õlijalg ja tihendid. Uued jahutus vedeliku torud ja paisupaak. Taga vahetatud vigane absi rõngas. Teine pool igaks juhuks varuks kaasa. Tehtud töid veel aga pole arvet pidanud. Täpsemalt telefoni teel.
Roolivõimu õli lekib. Aga saab sõita. Peale paari nädalat seismist jäi põlema veojõukontrolli tuli, pole veel arvutiga süvenenud. Harva tundub, et turbo võiks rohkem puhuda, samas enamasti liigub hästi, väidetavalt töötav turbo ka varuks. Kaasa veel igasugu varuosi. Külmadega käivitus ilusti. Soe/külm käivitus hea.
Tegu pole uue autoga.
Ümbervormistamine kokkuleppel.
Võib pakkuda ka vahetust.
Vahetuse võimalus
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 102 €
Registreerimistasu: 479 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
MOGO autolaen
Unistuste autost jääb raha puudu? Mogo tuleb appi! Unusta pikad ootamised ja karmid pangatingimused – meie juures saad laenutaotlusele vastuse ja raha kätte samal päeval. Laenuraha jõuab sinuni koheselt ning sul 30 päeva aega leida endale sobiv sõiduk. Protsess on lihtne, kiire ja murevaba. Taotluse esitamine võtab vaid mõne minuti ega kohusta sind millekski!