Volkswagen Transporter
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 03.2018 · Rootsi | ||||||
| Läbisõit | 146 876 km | ||||||
| Varustustase | pikk | ||||||
| Keretüüp | Kaubik, 3 ust, 3 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.0, 75 kW | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | WV1ZZZ7HZJH016445 | ||||||
| Reg. nr. | 601CTB | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.06.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Veojõukontroll
- Immobilisaator
- Pidurdusjõukontroll
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
Mugavus
- Seisuküte (eelsoendus): mootori, salongi
- Kliimaseade: konditsioneer
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega
- Püsikiiruse hoidja
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega
- Istmesoojendused
- Käetugi ees
- Elektrilised akende tõstukid
- Välistemperatuuri näidik
- Kesklukustus: puldiga
Sisustus
- Tekstiilpolster
Multimeedia
- Käed vabad süsteem
- Autokompuuter
- Stereo
Tuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Tulede korrektor
Muu
- Veokonks
- hooldusaeg üle, mootori hoiatustuled põlevad
- salong määrdunud
- esiklaasil kahjustus
- iste katki
- rehvid kulunud jne. Autol ei ole garantiid
- tegu on liisingu äravõetud varaga Sõiduk ei ole osalenud kindlustusjuhtumis.
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1968 cm³ |
| Võimsus: | 75 kW |
| CO₂ emissioon: | 164 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Kaubik |
| Istekohti: | 3 tk |
| Uksi: | 3 tk |
| Pikkus: | 5304 mm |
| Laius: | 1904 mm |
| Kõrgus: | 1970 mm |
| Sõiduki kategooria: | N1 |
| Sõiduki tüüp: | Kaubik |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2079 kg |
| Täismass: | 3000 kg |
| Kandevõime: | 921 kg |
| Autorongi mass: | 4900 kg |
| Haagis piduritega: | 2200 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 3400 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 71 €
Registreerimistasu: 512 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
Tartu linn, Sepa tn 24b
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.