Volkswagen Transporter
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 03.2018 · Rootsi | ||||||
| Läbisõit | 219 000 km | ||||||
| Keretüüp | 3 ust, 3 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.0, 110 kW | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | WV1ZZZ7HZJH127403 | ||||||
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1968 cm³ |
| Võimsus: | 110 kW |
| CO₂ emissioon: | 178 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Istekohti: | 3 tk |
| Uksi: | 3 tk |
| Pikkus: | 5304 mm |
| Laius: | 1904 mm |
| Kõrgus: | 2170 mm |
| Sõiduki kategooria: | N1 |
| Sõiduki tüüp: | Kaubik |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2253 kg |
| Täismass: | 3200 kg |
| Kandevõime: | 947 kg |
| Autorongi mass: | 5300 kg |
| Haagis piduritega: | 2500 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 3400 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
L2H1, 4-Motion 4*4, Kaubar 2950. Haagis 2500kg. Serviceline*(töötuled, katuseraamid, vilkurid, taga riiulid sahtlitega, inverter-voolumuundur) Comfortline varustus. El. aknad, el. peeglid sooj. käetoed. MF-nahkrool, püsikiirus eessõitjaga distantsihoidev. ESP. Taga parkimisandurid. Põhjamaapakett: webasto taimeri ja puldiga, istmesooj. seisusooj. kaubaruumis lisasoojendus. NR. 2 soojustatud vahesein. 3 võtit. Hooldusr. Viimane hoole 11. 25 218920km, varasemalt VW esinduse hoolded. TYV 9. 2026. Kontrollitud läbisõit. Km 0%. TA akt tehtud, saab kohe registreeridaVastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www. lkf. ee antud sõiduk ei ole osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 112 €
Registreerimistasu: 681 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.