Ford F 150 RAPTOR R
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 12.2024 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 5 500 km | ||||||
| Keretüüp | Pikap, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 5.2, 530 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | 1FTFW1RJ6RFB93064 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.12.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Pimenurga hoiatus
- Öise nägemise assistent
- Veojõukontroll
- Immobilisaator
- Pidurdusjõukontroll
- Mägipidur
Mugavus
- Panoraamkatus
- Katuseluuk
- Pagasiruumiluuk elektriliselt avatav/suletav
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Välispeeglid: elektrilised
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimiskaamera
- Parkimisandurid
- Reguleeritav roolisammas
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega
- Käiguvahetus roolilt
- Elektriliselt reguleeritavad istmed
- Ventileeritavad istmed
- Istmesoojendused: 4
- Käetugi ees
- Käetugi taga
- Elektrilised akende tõstukid
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides
- Kohtvalgustid
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kesklukustus
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid
- Topsihoidjad
- Nahkpolster
Multimeedia
- Ekraan
- Autokompuuter
- Stereo
- Kõlarid
Tuled
- Udutuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
Muu
- Veokonks
- Astmelauad
- LED Lähituled
- LED Kaugtuled
- LED Päevasõidutuled
- Pimenurga sensorid
- Automaatsed kaugtuled
- Mootori distantskäivitus
- Info tuuleklaasile kuvamise süsteem
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 5.2 l |
| Kubatuur: | 5200 cm³ |
| Võimsus: | 530 kW |
| CO₂ emissioon: | 466 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Roheline |
| Keretüüp: | Pikap |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 5908 mm |
| Laius: | 2200 mm |
| Kõrgus: | 2027 mm |
| Sõiduki kategooria: | N1G |
| Sõiduki tüüp: | Kaubik |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2767 kg |
| Täismass: | 3402 kg |
| Kandevõime: | 635 kg |
| Haagis piduritega: | 3500 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 3683 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 1324 €
Registreerimistasu: 10 516 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.