Škoda Superb Laurin&Klement
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 02.2016 · Rootsi | ||||||
| Läbisõit | 222 000 km | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.0, 140 kW DFC | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | TMBLJ9NP0G7056820 | ||||||
| Reg. nr. | 305DCG | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.10.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi: kiirustundlik
- Turvapadjad
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus: ees, taga
- ISOFIX lasteistme kinnitus: taga
- Tagaistuja meeldetuletussüsteem
- Lapselukk
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Automaatne paigalseismise funktsioon
- Automaatne pidurdussüsteem
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Eest ristsuunas läheneva sõiduki hoiatus
- Veojõukontroll
- Elektrooniline seisupidur
- Pidurid
- Vargusvastased turvapoldid/mutrid
- Signalisatsioon
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
Mugavus
- Reguleeritav vedrustus
- Jahutusega kindalaegas: ees, keskel
- 220V pistikupesa: taga
- 12V pistikupesa
- USB
- Pagasiruumiluuk elektriliselt avatav/suletav: puldist
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Tahavaatepeegel: isetumenev
- Püsikiiruse hoidja: adaptiivne
- Parkimiskaamera: taga
- Parkimisandurid: ees, taga
- Follow Me Home’i funktsiooniga esituled
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus, sügavus
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega
- Käiguvahetus roolilt
- Elektriliselt reguleeritavad istmed: mäluga, ees
- Õhuga reguleeritavad istmed
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
- Ventileeritavad istmed: ees
- Istmesoojendused: ees, taga
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Comfort istmed: ees, taga
- Käetugi ees
- Käetugi taga
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Rulookardin tagaaknal
- Uste sisevalgustus: valitav värvitoon
- Start-stopp süsteem
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kohandatav meeleoluvalgustus
- Kesklukustus: puldiga
- Salongi lisasoojendus
- Tagaklaasi soojendus
- Eraldi kliimaseade tagaistmetele
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Jalamatid: kumm, tekstiil
- Topsihoidjad: ees, külgedel, taga
- Valgustuspakett
Multimeedia
- Ekraan: ees
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Autotelefon
- Helivõimendi
- Kõlarid
- Subwoofer
- CD mängija
- Bluetooth
Tuled
- Päevatuled: led
- Kurvituled
- Udutuled
- Suunatuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Kaugtulede ümberlülitamise assistent
- Tulede korrektor: automaatne
- Esitulede pesurid
Rehvid ja veljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Rehviparanduse komplekt
- Suverehvid
- Valuveljed
Muu
- Veokonks: elektriline
- Salongi ja pakiruumi eraldusvõrk
- Esi- ja tagarataste porikummid
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1968 cm³ |
| Võimsus: | 140 kW |
| Kütusekulu linnas: | 6.1 l/100 km |
| Maanteel: | 4.6 l/100 km |
| Keskmine: | 5.1 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 135 g/km |
| Tippkiirus: | 228 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 6 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4856 mm |
| Laius: | 1864 mm |
| Kõrgus: | 1467 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1764 kg |
| Täismass: | 2275 kg |
| Kandevõime: | 511 kg |
| Haagis piduritega: | 2200 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2836 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Skoda Superb 2.0TDI 4WD L&K
Müüa hästi hooldatud ja hea varustusega auto. Sõidukit on korrapäraselt hooldatud ning tehniline seisukord on hea. Mugav ja rikkaliku varustusega auto, mis sobib nii igapäevasõitudeks kui ka pikemateks reisideks. Vanusele vastavalt esineb mõningaid kasutamisest tingitud kulumisjälgi, mis sõitmist ega auto üldist seisukorda ei mõjuta. Viimased tehtud tööd:
-Kettad ja klotsid
-Generaator
-Õlivahetus
Auto ei vaja lisainvesteeringuid ning on valmis koheseks kasutamiseks.
Auto on Coop liisingus
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 201 €
Registreerimistasu: 560 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Škoda Superb
2016, 263 236 km
13 000 €
153 €/kuus
Škoda Superb
2017, 147 000 km
14 000 €
161 €/kuus
Audi A6 Allroad
2014, 279 000 km
12 499 €
152 €/kuus
SEAT Leon
2018, 204 200 km
12 500 €
147 €/kuus
Nissan X-Trail
2017, 197 579 km
12 590 €
150 €/kuus
Mitsubishi Outlander
2016, 221 200 km
12 790 €
152 €/kuus