BMW 635 CSI
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 1981 · Ameerika Ühendriigid | ||||||
| Läbisõit | 75 000 km | ||||||
| Keretüüp | Kupee, 2 ust, 4 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 3.4, 160 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Tagavedu | ||||||
| VIN | WBAEC4104B5581279 | ||||||
| Reg. nr. | 635BMM | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.06.2026 | ||||||
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 3.4 l |
| Kubatuur: | 3430 cm³ |
| Võimsus: | 160 kW |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Kupee |
| Istekohti: | 4 tk |
| Uksi: | 2 tk |
| Pikkus: | 4900 mm |
| Laius: | 1730 mm |
| Kõrgus: | 1310 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1460 kg |
| Täismass: | 1850 kg |
| Kandevõime: | 390 kg |
| Autorongi mass: | 3450 kg |
| Haagis piduritega: | 1600 kg |
| Haagis piduriteta: | 650 kg |
| Teljevahe: | 2630 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Eestis arvel, ülevaatus kuni 06.2026Toodud riigist: Ameerika Ühendriigid
Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti
Vahetuse võimalus
Sõidukiga tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida.
Komisjonimüük
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 50 €
Registreerimistasu: 646 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.