Renault Captur XMod Tce EDC6
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 01.2018 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 114 690 km | ||||||
| Keretüüp | Luukpära, Hatchback, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.2, 87 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | VF12R021A58918763 | ||||||
| Reg. nr. | 670BXD | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.01.2028 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Veojõukontroll
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
- Pidurdusjõukontroll
Mugavus
- 12V pistikupesa
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega, kokkuklapitavad
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimiskaamera
- Parkimisandurid: taga
- Reguleeritav roolisammas: sügavus
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Istmesoojendused: ees
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees: laekaga
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides: valgustusega
- Kohtvalgustid
- Start-stopp süsteem
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kesklukustus: puldiga
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Jalamatid: kumm
- Topsihoidjad: ees
- Poolnahkpolster
Multimeedia
- Ekraan: ees
- Navigatsiooniseade: kaardiga
- Käed vabad süsteem
- Autokompuuter
- Stereo: originaal, usb pesa
- Bluetooth
Tuled
- Lähituled: led
- Päevatuled: led
- Udutuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
Rehvid ja veljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Suverehvid
- Talverehvid
- Valuveljed: 17"
Muu
- Pagasikate
- ABC MOTORS GARANTII 3 KUUD/ 3000 KM
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.2 l |
| Kubatuur: | 1197 cm³ |
| Võimsus: | 87 kW |
| Kütusekulu linnas: | 6.8 l/100 km |
| Maanteel: | 4.9 l/100 km |
| Keskmine: | 5.6 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 127 g/km |
| Tippkiirus: | 192 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4122 mm |
| Laius: | 1778 mm |
| Kõrgus: | 1566 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1370 kg |
| Täismass: | 1744 kg |
| Kandevõime: | 374 kg |
| Autorongi mass: | 2644 kg |
| Haagis piduritega: | 1200 kg |
| Haagis piduriteta: | 635 kg |
| Teljevahe: | 2606 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Avariilisuse info:Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 134 €
Registreerimistasu: 468 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Renault Captur
2020, 127 000 km
11 800 €
136 €/kuus
Nissan Qashqai
2017, 144 000 km
9999 €
115 €/kuus
Nissan Qashqai
2017, 147 000 km
10 000 €
115 €/kuus
Renault Megane
2018, 59 992 km
10 990 €
126 €/kuus
Volkswagen Golf
2016, 143 325 km
10 990 €
118 €/kuus
Nissan Qashqai
2016, 136 000 km
10 990 €
126 €/kuus