Citroën C-Elysée
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 09.2015 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 75 540 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Sedaan, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.2, 53 kW | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | VF7DDHMY0FJ558184 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.07.2027 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Veojõukontroll
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
- Pidurdusjõukontroll
Mugavus
- Kliimaseade: konditsioneer
- Välispeeglid: elektrilised
- Reguleeritav roolisammas
- Istmesoojendused
- Elektrilised akende tõstukid
- Kesklukustus
Multimeedia
- Stereo
Tuled
- Udutuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Tulede korrektor
Rehvid ja veljed
- Ilukilbid
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Suverehvid
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.2 l |
| Kubatuur: | 1199 cm³ |
| Võimsus: | 53 kW |
| Kütusekulu linnas: | 6.9 l/100 km |
| Maanteel: | 4.2 l/100 km |
| Keskmine: | 5.2 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 119 g/km |
| Tippkiirus: | 160 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Sedaan |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4427 mm |
| Laius: | 1748 mm |
| Kõrgus: | 1477 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1102 kg |
| Täismass: | 1459 kg |
| Kandevõime: | 357 kg |
| Autorongi mass: | 1909 kg |
| Haagis piduritega: | 720 kg |
| Haagis piduriteta: | 450 kg |
| Teljevahe: | 2652 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Väike läbisõit!
Avariilisuse info:Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumites..
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 91 €
Registreerimistasu: 338 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.