Volkswagen Caddy
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 12.2009 · Rootsi | ||||||
| Läbisõit | 330 000 km | ||||||
| Keretüüp | Mahtuniversaal, 5 ust, 7 kohta | ||||||
| Kütus | LPG | ||||||
| Mootor | 2.0, 80 kW BSX | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | WV2ZZZ2KZAX062241 | ||||||
| Reg. nr. | 391TNX | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.06.2026 | ||||||
Müüja: Aivar
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- ABS pidurid
Mugavus
- Püsikiiruse hoidja
- Käetugi ees
- Elektrilised akende tõstukid: ees
Sisustus
- Topsihoidjad
Multimeedia
- CD mängija
Rehvid ja veljed
- Talverehvid: lamellrehvid
- Kaasa suverehvid
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | LPG |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1984 cm³ |
| Võimsus: | 80 kW |
| Tippkiirus: | 169 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 5 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Sinine |
| Keretüüp: | Mahtuniversaal |
| Istekohti: | 7 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4875 mm |
| Laius: | 1794 mm |
| Kõrgus: | 1834 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1556 kg |
| Täismass: | 2375 kg |
| Kandevõime: | 819 kg |
| Teljevahe: | 3002 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 97 €
Registreerimistasu: 484 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.