Renault Arkana INTENS HYBRID EDC Tce
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 06.2021 · Eesti |
| Keretüüp | Luukpära, Hatchback, 5 ust, 5 kohta |
| Kütus | Hübriid (bensiin/elekter) |
| Mootor | 1.3, 103 kW |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Esivedu |
| Tehnoülevaatus | 30.06.2027 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Hübriid (bensiin/elekter) |
| Kubatuur: | 1.3 l |
| Kubatuur: | 1332 cm³ |
| Võimsus: | 103 kW |
| Kütusekulu linnas: | 6.5 l/100 km |
| Maanteel: | 4.6 l/100 km |
| Keskmine: | 5.3 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 133 g/km |
| Tippkiirus: | 200 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4568 mm |
| Laius: | 1802 mm |
| Kõrgus: | 1571 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1434 kg |
| Täismass: | 1876 kg |
| Kandevõime: | 442 kg |
| Autorongi mass: | 2776 kg |
| Haagis piduritega: | 900 kg |
| Haagis piduriteta: | 705 kg |
| Teljevahe: | 2720 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Sarnased pakkumised
Renault Arkana
2022, 47 300 km
16 600 €
179 €/kuus
Renault Arkana
2021, 90 639 km
17 990 €
207 €/kuus
Renault Arkana
2021, 102 707 km
17 990 €
207 €/kuus
Renault Arkana
2021, 63 865 km
17 990 €
207 €/kuus
Renault Arkana
2021, 52 549 km
18 990 €
218 €/kuus
Renault Arkana
2021, 71 566 km
19 990 €
230 €/kuus