Scania R500
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 01.2008 · Norra | ||||||
| Läbisõit | 430 000 km | ||||||
| Keretüüp | 2 ust, 2 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 15.6, 368 kW | ||||||
| Veoskeem | Tagavedu | ||||||
| VIN | YS2R6X40002029639 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 28.02.2026 | ||||||
Varustus
- Retarder: jah
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 15.6 l |
| Kubatuur: | 15607 cm³ |
| Võimsus: | 368 kW |
| Heitmenorm: | Euro 4 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Kollane |
| Istekohti: | 2 tk |
| Uksi: | 2 tk |
| Pikkus: | 7920 mm |
| Laius: | 2550 mm |
| Kõrgus: | 3640 mm |
| Sõiduki kategooria: | N3 |
| Sõiduki tüüp: | Veok |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 15055 kg |
| Täismass: | 30000 kg |
| Kandevõime: | 10945 kg |
| Autorongi mass: | 66000 kg |
| Haagis piduritega: | 50945 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 3700 mm |
| Sildade arv: | 3 |
| Rattavalem: | 6x4 |
Lisainfo
Veoautod → KallurMootori töömaht: 15607 cm³
Juhi asukoht: Vasak
Värv: Kollane
Kandevõime: 10945 kg
Registrimass: 26000 kg
Kaubaruumi pikkus: 5000 mm
Kaubaruumi laius: 2400 mm
Kaubaruumi kõrgus: 1000 mm
Vedrustuse tüüp: Parabool
Vedav: jah
Transpordi pikkus: 7920 mm
Transpordi laius: 2550 mm
Transpordi kõrgus: 3641 mm
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis