Opel Mokka X Luxury 4x4
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 08.2017 · Eesti |
| Keretüüp | Luukpära, Hatchback, 5 ust, 5 kohta |
| Kütus | Bensiin |
| Mootor | 1.4, 112 kW |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Nelikvedu |
| Tehnoülevaatus | 31.03.2027 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.4 l |
| Kubatuur: | 1399 cm³ |
| Võimsus: | 112 kW |
| Kütusekulu linnas: | 7.9 l/100 km |
| Maanteel: | 5.7 l/100 km |
| Keskmine: | 6.5 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 150 g/km |
| Tippkiirus: | 193 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Pruun |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4275 mm |
| Laius: | 1781 mm |
| Kõrgus: | 1658 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1555 kg |
| Täismass: | 1915 kg |
| Kandevõime: | 360 kg |
| Autorongi mass: | 3415 kg |
| Haagis piduritega: | 1500 kg |
| Haagis piduriteta: | 500 kg |
| Teljevahe: | 2555 mm |
| Sildade arv: | 2 |