Škoda Superb
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 12.2019 · Rootsi | ||||||
| Läbisõit | 186 000 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.0, 140 kW DFH | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | TMBLJ9NP1L7031127 | ||||||
| Reg. nr. | 450GXT | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.01.2027 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi: kiirustundlik
- Turvapadjad: kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- Külgmised turvakardinad
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus: ees, taga
- ISOFIX lasteistme kinnitus: taga
- Tagaistuja meeldetuletussüsteem
- Lapselukk
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Automaatne paigalseismise funktsioon
- Automaatne pidurdussüsteem
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Tagant ristsuunas läheneva sõiduki hoiatus
- Eest ristsuunas läheneva sõiduki hoiatus
- Veojõukontroll
- Hädaabikutsesüsteem e-Call
- Elektrooniline seisupidur
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
- Jalakäija ohutusfunktsiooniga kapott
Mugavus
- Jahutusega kindalaegas: ees, keskel
- 12V pistikupesa
- USB
- Võtmeta avamine ja sulgemine: appist
- Võtmeta käivitus
- Seisuküte (eelsoendus): mootori, salongi, appist juhitav, puldist
- Kliimaseade: 3 tsooni, kliimaautomaatik
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega, mäluga, isetumenevad, kokkuklapitavad
- Tahavaatepeegel: isetumenev
- Püsikiiruse hoidja: adaptiivne
- Parkimisandurid: ees, taga
- Follow Me Home’i funktsiooniga esituled
- Digitaalne näidikutepaneel
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus, sügavus, elektriline
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega, soojendusega
- Elektriliselt reguleeritavad istmed: mäluga
- Istmesoojendused: ees
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees: reguleeritav, laekaga, jahutusega
- Käetugi taga
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides: valgustusega
- Uste sisevalgustus: valitav värvitoon
- Kohtvalgustid: valitav värvitoon
- Start-stopp süsteem
- Katusereelingud: originaal
- Välistemperatuuri näidik
- Lombituled
- Vihmaandur
- Kohandatav meeleoluvalgustus
- Kesklukustus: puldiga
- Automaatse soojendusega esiklaasi pesurid
- Aknapesuvedeliku taseme näidik
- Tagaklaasi soojendus
- Eraldi kliimaseade tagaistmetele
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid: kumm, tekstiil
- Sahtlid esiistmete all
- Pagasiruumi matt: kumm
- Topsihoidjad: ees, külgedel
- Käigukanginupp: nahkkattega
- Armatuurlaud: nahkkattega
- Keskkonsool: nahkkattega
- Tekstiilpolster
- Valgustuspakett
Multimeedia
- Käed vabad süsteem
- Autokompuuter
- Stereo: originaal, usb pesa
- Kõlarid
- Bluetooth
Tuled
- Päevatuled: matrix led
- Kurvituled
- Udutuled
- Suunatuled: led
- Tagumised tuled: led
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Kaugtulede ümberlülitamise assistent
- Tulede korrektor: automaatne
- Esitulede pesurid
Rehvid ja veljed
- Suverehvid
- Valuveljed
- Kaasa talverehvid: lamellrehvid
- Kaasa valuveljed
Muu
- Pagasikate: automaatne
- Pagasi võrk pakiruumis
- Kaubakinnituse konksud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1968 cm³ |
| Võimsus: | 140 kW |
| Kütusekulu linnas: | 5.8 l/100 km |
| Maanteel: | 4.6 l/100 km |
| Keskmine: | 5 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 173 g/km |
| Tippkiirus: | 223 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 6 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4862 mm |
| Laius: | 1864 mm |
| Kõrgus: | 1462 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1802 kg |
| Täismass: | 2327 kg |
| Kandevõime: | 525 kg |
| Haagis piduritega: | 2200 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2836 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Webasto/ haagisekonks/ LED matrix
Sõidukit on heaperemehelikult hoitud ja hoolitsetud. Minu käes saanud hoolduse iga 15000km järel. Äsja vahetatud esimesed šarniirid ja teostatud sillastend.Hammasrihm vahetatud 01.03.2024- 144635km
Käigukastiõli vahetatud 01.03.2024 - 144635km
Haldex-siduri õli vahetatud- 07.05.2026
Tagasillaõli vahetatud - 07.05.2026
Hooldus teostatud (õli, kütus, salong ja õhufilter) 07.05.2026
Talverehvid eraldi velgedel ja 2026 jaanuaris ostetud uued lamellid peal.
Soovikorral võimalik kaasa osta Thule katuseraamid tilga kujulised ja ei tekita mingist müra ega vilinat katusel.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 311 €
Registreerimistasu: 1099 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Škoda Superb
2018, 231 472 km
16 999 €
200 €/kuus
Škoda Superb
2020, 152 220 km
18 490 €
218 €/kuus
Hyundai Santa Fe
2017, 194 861 km
16 300 €
192 €/kuus
Kia Sportage
2020, 146 962 km
16 390 €
187 €/kuus
Volkswagen Passat
2018, 206 651 km
16 490 €
195 €/kuus
Volkswagen Passat
2018, 265 000 km
16 499 €
194 €/kuus