Hyundai Santa Fe Premium
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 07.2017 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 194 861 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Maastur, 5 ust, 7 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.2, 147 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | KMHSW81XDHU738714 | ||||||
| Reg. nr. | 744BYB | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.03.2027 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi: kiirustundlik
- Turvapadjad: kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- Külgmised turvakardinad
- ISOFIX lasteistme kinnitus: taga
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Automaatne paigalseismise funktsioon
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Sõiduraja vahetamise abisüsteem
- Pimenurga hoiatus
- Veojõukontroll
- Elektrooniline seisupidur
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
- Pidurdusjõukontroll
- Mägipidur
Mugavus
- Panoraamkatus
- 12V pistikupesa
- Katuseluuk: klaasist, elektriline
- Võtmeta avamine ja sulgemine
- Võtmeta käivitus
- Pagasiruumiluuk elektriliselt avatav/suletav: puldist
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega
- Tahavaatepeegel: isetumenev
- Püsikiiruse hoidja: adaptiivne
- Parkimiskaamera
- Parkimisandurid: ees, taga
- Follow Me Home’i funktsiooniga esituled
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus, elektriline
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega, soojendusega
- Elektriliselt reguleeritavad istmed: 2
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
- Ventileeritavad istmed: ees
- Istmesoojendused: 4
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Comfort istmed
- Käetugi ees: laekaga
- Käetugi taga
- Elektrilised akende tõstukid: 4
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides: 2 tk
- Rulookardinad ustel: 2
- Kohtvalgustid
- Start-stopp süsteem
- Katusereelingud
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kesklukustus: puldiga
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid: kumm
- Topsihoidjad: ees, taga
- Nahkpolster
Multimeedia
- Ekraan: ees
- Navigatsiooniseade: kaardiga
- Käed vabad süsteem
- Autokompuuter
- Stereo: originaal, usb pesa, mp3 mängija, mälukaardi pesa
- Kõlarid
Tuled
- Lähituled: xenon
- Kaugtuled: xenon
- Päevatuled: led
- Udutuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Esitulede pesurid
- Lisatuled
Rehvid ja veljed
- Varuratas
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Suverehvid
- Valuveljed
Muu
- Veokonks
- Pagasikate
- Esi- ja tagarataste porikummid
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.2 l |
| Kubatuur: | 2199 cm³ |
| Võimsus: | 147 kW |
| Kütusekulu linnas: | 7.8 l/100 km |
| Maanteel: | 5.9 l/100 km |
| Keskmine: | 6.6 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 174 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Maastur |
| Istekohti: | 7 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4700 mm |
| Laius: | 1880 mm |
| Kõrgus: | 1675 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2076 kg |
| Täismass: | 2600 kg |
| Kandevõime: | 524 kg |
| Autorongi mass: | 4600 kg |
| Haagis piduritega: | 2000 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2700 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
- Eesti ajalugu- Hooldatud korrapäraselt Topautos
- Viimane hooldus 09.2025 läbisõidul 180 504 kilomeetrit
- Rikkalik PREMIUM varustus
- Xenon (lähituled, kaugtuled)
- Soojendusega rool
- Navigatsiooniseade
- Püsikiiruse hoidja (eessõitjaga distantsi hoidev)
- Ventileeritavad istmed (ees)
- Parkimisandurid (ees, taga)
- Parkimiskaamera
- Pakiruumi avamine elektriliselt (puldist)
- Võtmeta avamine - võtmeta käivitus
- Veokonks
Avariilisuse info:
Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee on antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumites. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 423 €
Registreerimistasu: 1434 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.