BMW iX2 xDrive30 M Sport D/A Plus Dragkrok Rattvärme
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 09.2025 |
| Keretüüp | Linnamaastur, SUV |
| Kütus | Elekter |
| Mootor | 225 kW |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Nelikvedu |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Elekter |
| Võimsus: | 225 kW |
| Tippkiirus: | 180 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Linnamaastur |
| Pikkus: | 4554 mm |
| Laius: | 1845 mm |
| Kõrgus: | 1560 mm |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2605 kg |