Jaguar XF R-Sport Black idition AWD
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 06.2018 · Saksamaa | ||||||
| Läbisõit | 179 000 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Universaal, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.0, 132 kW 204DTD | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | SAJBA2BN5JCY72475 | ||||||
| Reg. nr. | 352HWV | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.01.2028 | ||||||
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1999 cm³ |
| Võimsus: | 132 kW |
| Kütusekulu linnas: | 5.8 l/100 km |
| Maanteel: | 4.6 l/100 km |
| Keskmine: | 5 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 132 g/km |
| Tippkiirus: | 219 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4955 mm |
| Laius: | 1880 mm |
| Kõrgus: | 1496 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1871 kg |
| Täismass: | 2375 kg |
| Kandevõime: | 504 kg |
| Haagis piduritega: | 2000 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2960 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 262 €
Registreerimistasu: 854 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.