Mercedes-Benz A 180
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 08.2016 · Tšehhi | ||||||
| Läbisõit | 176 000 km | ||||||
| Keretüüp | 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 1.5, 80 kW K9K | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | WDD1760121J498995 | ||||||
| Reg. nr. | 886VSR | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.08.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad: põlve turvapadjad, juhi ja kõrvalistuja vaheline turvapadi, kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- Külgmised turvakardinad
- Turvavööde eelpingutid
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus: ees
- ISOFIX lasteistme kinnitus: taga
- Tagaistuja meeldetuletussüsteem
- Lapselukk
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Automaatsed ohutuled
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Juhi väsimuse tuvastamise süsteem
- Elektrooniline seisupidur
- Immobilisaator
- Pidurdusjõukontroll
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
- Mägipidur
Mugavus
- 12V pistikupesa
- USB
- Automaatse parkimise funktsioon
- Kliimaseade: 2 tsooni, kliimaautomaatik
- Välispeeglid: soojendusega, kokkuklapitavad
- Tahavaatepeegel: isetumenev
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimiskaamera: taga
- Parkimisandurid: ees, taga
- Follow Me Home’i funktsiooniga esituled
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega
- Käiguvahetus roolilt
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
- Istmesoojendused: ees
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Comfort istmed
- Käetugi ees: reguleeritav, laekaga
- Käetugi taga
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides: valgustusega
- Uste sisevalgustus
- Kohtvalgustid
- Start-stopp süsteem
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kohandatav meeleoluvalgustus
- Kesklukustus: puldiga
- Automaatse soojendusega esiklaasi pesurid
- Aknapesuvedeliku taseme näidik
- Salongi lisasoojendus
- Tagaklaasi soojendus
- Talvepakett
Sisustus
- Jalamatid: tekstiil
- Topsihoidjad: ees
- Poolnahkpolster
- Valgustuspakett
Multimeedia
- Ekraan: ees
- Apple CarPlay: juhtmevaba
- Android Auto: juhtmevaba
- Navigatsiooniseade: kaardiga
- Käed vabad süsteem
- DAB raadio
- Autokompuuter
- CD mängija
- DVD mängija
- Hääljuhtimine
- Bluetooth
Tuled
- Päevatuled
- Udutuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Kaugtulede ümberlülitamise assistent
- Tulede korrektor: automaatne
- Esitulede pesurid
Rehvid ja veljed
- Rehviparanduse komplekt
- Suverehvid
- Valuveljed
- Kaasa talverehvid: lamellrehvid
Muu
- Tagaspoiler
- Kaubakinnituse konksud
- Reisiarvesti
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 1.5 l |
| Kubatuur: | 1461 cm³ |
| Võimsus: | 80 kW |
| Kütusekulu linnas: | 4.3 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 98 g/km |
| Tippkiirus: | 190 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 6 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Sinine |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4384 mm |
| Laius: | 1780 mm |
| Kõrgus: | 1455 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1425 kg |
| Täismass: | 1960 kg |
| Kandevõime: | 535 kg |
| Haagis piduritega: | 1200 kg |
| Haagis piduriteta: | 710 kg |
| Teljevahe: | 2699 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Navi, CarPlay, Camera, 2zone climate
Serviced Mercedes A180 in a very good condition, recently all the filters and oil was changed including gearbox. 2 tyre sets, winter set is new Michelin (only 1 season driven). Has internal navigation, CarPlay/Android Auto, light/rain sensors, collision prevention system, ambient interior lights.Обслуженный Mercedes A180 в очень хорошем состоянии, недавно были заменены все фильтры и масла (включая коробку передач). 2 комплекта резины, зимний комплект новый Michelin (отъездил один сезон). Есть встроенная навигация, CarPlay/Android Auto, датчики света/дождя, система предотвращения столкновений, атмосферная подсветка салона.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 53 €
Registreerimistasu: 306 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Mercedes-Benz A 180
2015, 174 858 km
10 799 €
127 €/kuus
Jeep Renegade
2018, 180 000 km
11 500 €
135 €/kuus
Renault Scenic
2017, 157 398 km
11 500 €
128 €/kuus
Volkswagen Passat
2016, 223 000 km
11 600 €
137 €/kuus
Volvo V60
2017, 185 300 km
11 900 €
140 €/kuus
Nissan X-Trail
2018, 117 636 km
11 900 €
136 €/kuus